پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

حسینی

تعداد سوال: ۱

سرو لاوسون ویژه

تعداد بازدید ۸۲

سلام من سرو لاوسون خریداری کردم و در حیاط کاشتم اما برگ های جدید و بالایی خشک شدن لطفا راهنمایی کنید

۱۴۰۳-۰۲-۲۸ ۱۴:۵۴:۲۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لطفا عکس گیاه را ارسال کنید

۱۴۰۳-۰۲-۲۸ ۱۵:۴۷:۲۰

حسینی

قسمتای خشکش بالا بود که جدا کردم ولی کلا عکس جدیدش این هستش

تصاویر ارسالی
۱۴۰۳-۰۲-۲۸ ۱۵:۵۴:۱۷

کارشناس شماره ۱

دمای بالا و آبیاری نادرست میتواند باعث بروز خشکی یا بیماری در لاوسون شود . سعی کنید آبیاری را هنگام عصر انجام دهید . چند وقت است که گیاه در باغچه کاشته شده است؟

۱۴۰۳-۰۲-۲۸ ۲۱:۲۷:۱۷

حسینی

شاید یک ماه باشه...

۱۴۰۳-۰۲-۲۸ ۲۱:۴۶:۳۸

کارشناس شماره ۱

آیا در طول روز و در روزهای افتابی روی گیاه را آب پاشی میکنید ؟

۱۴۰۳-۰۲-۲۹ ۱۱:۲۳:۱۴

حسینی

خیر اصلا آبپاشی نمیکنم ..ابیاری بصورت قطره ایی هست ...البته امسال اردیبهشت باران زیاد اومد ..اما یک هفته است دور سرو با پیش نخل پوشاندم

۱۴۰۳-۰۲-۲۹ ۱۴:۰۴:۴۷

کارشناس شماره ۱

سعی کنید آبیاری را هنگام عصر انجام دهید و گیاه را سیراب کنید . زمانی که خاک مقداری رطوبت دارد از آبیاری خودداری کنید. اوقاتی که اوا گرم است از کوددهی پرهیز کنید و اگر ساقه هایی که سمت دیوار است رو به خشک شدن رفت ، انرا قطع کنید و اجازه ندهید گیاه بیش از حد درهم رفته و انبوه شود ، با توجه به نزدیک بودن ِ نسبی ِ گیاه به دیوار ، آرایش ساقه ها باید به گونه ای باشد که هود در لابه لای بین ساقه و برگها به خوبی جریان داشته باشد در غیر اینصورت گیاه بصورت پراکنده دچار خشکی خواهد شد .

۱۴۰۳-۰۲-۲۹ ۲۱:۳۵:۲۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@