پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

نازنین

تعداد سوال: ۱

چجوری از گل پوتوس در آب نگهداری کنیم؟ ویژه

تعداد بازدید ۸۶

سلام وقتتون بخیر ببخشید من سه روز پیش چندتا شاخه از گل پوتوس رو جدا کردم و داخل آب گذاشتم روز اولی که داخل آب گذاشتم آب تصفیه شده بود و روز دوم بهش کود مایع اضافه کردم برای رشد بیشترش و روز سوم هم شنیده بودم گفتن آب لوله برای گل خیلی بهتره تا تصفیه شده الان نمیدونم برای رشد گیاهم از چه آبی استفاده کنم و اینکه این چندتا شاخه هنوز ریشه در نیاورده و زمانی که کود مایع بهش اضافه میشه باید بعد مدت دو هفته آبش عوض بشه😕الان گیاهم چند تا از برگ هاش سفید شدن و مثل دارن سوراخ میشن از وسط 😐 میشه راهنمایی کنید 🙏

تصویر ارسالی
۱۴۰۳-۰۵-۱۰ ۱۳:۱۷:۵۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر . از اب معمولی شهری استفاده کنید . نیازی به استفاده از هیچ مایع تقویتی در اب نیست چون به گیاه آسیب میزند . کافیست یک تکه زغال همواره در آب قرار دهید و تقریبا یک روز درمیان ( در فصل گرم) آب را تعویض کنید . در فصول سرد میتوانید هفته ای یکبار آب را تعويض کنید . محل نگهداری گلدان گرم نباشد چون باعث سیاه شدن ساقه میشود . بعد از اینکه ساقه نوک ریشه زد و ریشه ها یک سانت شدند میتوانید آنها را به خاک منتقل کنید .

۱۴۰۳-۰۵-۱۰ ۱۴:۴۷:۳۷

نازنین

تعداد سوال: ۱

الان یعنی من از کودمایع استفاده نکنم ؟؟ پس فقط آب لوله کافیه با یک تیکه زغال یک روز در میون هم آبش رو عوض کنم باشه خیلی ممنون??✨️

۱۴۰۳-۰۵-۱۰ ۱۴:۵۸:۰۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

بله . موفق باشید

۱۴۰۳-۰۵-۱۰ ۲۱:۵۸:۴۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@