پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شیرین

تعداد سوال: ۱

عضویت: ۲۳-۱۰-۱۳۹۹

زرد شدن برگ دیفن ویژه

تعداد بازدید ۴۶۷

گلدون دیفن مو بعد از تقریبا 5هفته از خریدن عوض کردم متاسفانه 3تا از برگ های بزرگش زرد شدن، چجور از ریختن بقیه برگها جلوگیری کنم علتش فکر میکنم همون جابجایی

۱۳۹۹-۱۰-۲۳ ۱۵:۲۹:۵۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

عضویت: ۳۱-۰۳-۱۳۹۹

سلام وقتتون بخیر .بله متاسفانه جابجایی در زمان نامناسب , باعث بروز این مشکل شده و تا سازگار شدن گیاه چاره ای جز صبر کردن ندارید .بهترین زمان برای جابجایی گیاهان آپارتمانی فصل بهار است . و پاییز و مخصوصا زمستان زمان مناسبی برای اینکار نیست .بهر حال با رعایت نکاتی میتوانید به گیاه کمک نمایید تا این تنش را پشت سر بگذارد . گلدان را در محیطی با دمای یکنواخت قرار دهید .آبیاری را منظم و همزمان با خشک بودن خاک انجام دهید .به هیچ وجه به گیاه کود ندهید و برای کوددهی تا اواسط بهار صبر نمایید . گیاه را در معرض نور شدید قرار ندهید .بهتره که مکان نگهداری نور ملایم و دمایی مناسب (کمی خنک) داشته باشد . از افراط و تفریط در آبیاری بپرهیزید . اگر سوالی در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۳۹۹-۱۰-۲۳ ۲۳:۰۱:۴۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@