پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فائزه حسینی

تعداد سوال: ۱

سانسوریا پا کوتاه ویژه

تعداد بازدید ۱۳۲

سلام خسته نباشید من یه گیاه سانسوریا پاکوتاه دارم، اوایل که خریدمش خیلی مشکل داشت یکی از برگاش کلا قهوه ای شده بود و یه ماده ی چسبناکی ازش بیرون ریخته بود برگاش کلی زرد شده بودن و در کل معلوم بود خیلی ازش مراقبت نشده الان تا حدودی درست شده اما اولا که من نمیدونم دقیقا چقدر باید آبش بدم که نه زیاد باشه براش نه کم گلدونش طولش ۲۵ عه و عرضش ۳۵، خودشم دیگه تقریبا بزرگ شده و دوم اینکه سه تا ‌غنچه ی دیگه از کنارش در اومدن اونا هم دارن کم کم بزرگ میشن ولی همچنان چسبیدن به خودش نمیدونم باید چیکارشون کنم

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۳-۲۸ ۰۸:۵۴:۳۳

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر برای ابیاری سانسوریا اجازه بدید سه چهارم ارتفاع خاک خشک بشه بعد ابیاری کنید برای سنجش خشکی خاک از سیخ چوبی استفاده کنید و چک کنید هر بار اب اضافی از زیر گلدون خارج بشه و برای تقویت پاجوش های کناری گیاه رو کوددهی کنید سه ماه یکبار اسید هیومیک ماهی یکبار کود فسفر ماهی یکبار کود پتاسیم بالا

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature
۱۴۰۲-۰۳-۲۸ ۱۱:۳۸:۲۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@