پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

منصوره شیرمحمدی

تعداد سوال: ۱

درمان انواع افت و قارچ.. ویژه

تعداد بازدید ۲۹۴

درختان باغچه به همراه تمام گلدانها پر از تار عنکبوت و حشرات ریز شبیه به عنکبوت شدن.البته شمعدانی ها و گندمی کرم سبز هم دارن.پیچ گلیسین و چند تا کاکتوس شپشک ارد الود هم دارن.تمام فضای حیاط واطراف هم پر از تار عنکبوت شدن.اکثر برگها سوراخ یا نصفه خورده شدن.ممنون میشم برای رفع این معذل راهنماییم کنید

۱۳۹۹-۰۶-۳۰ ۰۰:۱۳:۳۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .برای از بین بردن این آفات باید گیاهانتان را سمپاشی کنید .میتوانید از سم ایمیداکلوپراید ۳۵ درصد استفاده کنید بهتر ه سمپاشی را در زمان غروب انجام بدید .سمپاشی را دو هفته بعد تکرار کنید .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم .

۱۳۹۹-۰۶-۳۰ ۰۹:۲۵:۴۸

منصوره شیرمحمدی

سلام.این سم رو از کجا میتونم تهیه کنم؟جای خاصی رو پیشنهاد دارید؟؟؟

۱۳۹۹-۰۶-۳۰ ۱۱:۰۸:۰۹

کارشناس شماره ۱

معمولا فروشگاههای لوازم کشاورزی انواع شم رو هم میفروشند میتونید از آنجا تهیه کنید .اگر تهران تشریف دارید در بازار محلاتی میتونید پیدا کنید اگر مالاتیون هم تهیه کنید خوبه .

۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۱۳:۱۱

منصوره شیرمحمدی

چون چندین بار خودم برای سمپاشی اقدام کردم و فکر کنم به خاطر نداشتن تخصص بازدهی خوبی نداشته ترجیح میدم از کسی که تخصص در زمینه سمپاشی داره کمک بگیرم.شما میتونید کسی رو بهم معرفی کنید

۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۲۵:۱۸

کارشناس شماره ۱

کدوم شهر تشریف دارید ؟

۱۳۹۹-۰۶-۳۱ ۰۰:۳۲:۲۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@