پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محمد منتهائی

تعداد سوال: ۱

سانسوریا ویژه

تعداد بازدید ۲۰۹

سلام روزتون بخیر ،سانسوریای من الان نزدیک دوهفته هستش که برگش از پایی زرد شده هر دوهفته یک بار کود مایع کامل بهش میدم میخواستم بدونم علت زرد شدنش چیه

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۴-۲۳ ۰۸:۱۸:۱۸

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر چند روز یکبار و هربار چقدر بهش اب میدید؟

۱۴۰۲-۰۴-۲۳ ۲۱:۱۸:۲۶

محمد منتهائی

هر 14 روز یک بار و هر بار نیم لیتر

۱۴۰۲-۰۴-۲۷ ۱۵:۰۳:۰۹

کارشناس شماره ۲

گیاهتون علایم پوسیدگی داره که با توجه به زمان ابیاری علت تاریخ ابیاری نیست ولی لازمه چک کنید که زهکش گلدون باز هست؟ بعد هر ابیاری آب اضافی از زیرش تخلیه میشه ؟ و بهتره گیاه رو از خاک دربیارید اون غلاف زرد و پوسیده رو جدا کنید ریشه و ریزوم و چک کنید اگر پوسیدگی داشت کات کنید و باقی مانده ریشه گیاه رو در قارچکش قرار بدید تا ضدعفونی بشه و اگر پوسیدگی در ریشه وجود داشته باشه خاک هم لازمه به طور کامل تعویض بشه

۱۴۰۲-۰۴-۲۷ ۲۲:۰۳:۱۹

محمد منتهائی

ببخشد ی پتوس هم دارم رشدش متوقف شده باید چیکار کنم و بهترین قارچ کش برای سانس رو معرفی میکنید

۱۴۰۲-۰۵-۰۲ ۱۷:۰۸:۲۷

کارشناس شماره ۲

بله حتما براتون لینک قارچکش و میزارم برای توقف رشد پوتوس هم لازمه تقویت انجام بشه اسید هیومیک سه ماه یکبار کودبرگدهی ماهی یکبار جلبک دریایی ماهی یکبار فسفر بالا هم ماهی یکبار

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36 کود مایع هیومیک اسید protect nature قارچ کش پنکونازول کود ارگانیک جلبک دریایی
۱۴۰۲-۰۵-۰۲ ۱۸:۳۵:۲۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@