پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

لیلا عدلو

تعداد سوال: ۱

سلام ،وقتتون بخیر ، ممنون از مطالب مفیدتون ، من دو تا ساناز رونده دارم یکی امسال اوایل بهار خریدم و یکی پارسال تابستان هر دو هم وقتی اوردیم گل و غنچه داشتند ،ولی هیچکدام دیگه گل ندادن با وجود کودهای مختلف که بهشون دادم هر دو در یک گلدان بزرگ سفالی هستند برگهای جدید در میارن و برگهای قبلی شون زرد میشه در ضمن در خاک گلدان کرم باغچه دیدم لطفا راهنمایی بفرمایید ویژه

تعداد بازدید ۱۱۳

ساناز رونده ای که دارم در سایه افتاب هست و یک روز در میان ابیاری میشه و کود هم هر دو هفته یا سه هفته یکبار بهش میدم ولی گل نمیده خاکش کرم باغچه داره چیکار کنم که هم گل بده هم کرم درون خاکش از بین بره

۱۴۰۲-۰۴-۲۶ ۱۵:۴۵:۴۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر آیا محل کاشت گیاه تمام آفتاب است ؟ چه کودی به گیاه میدهید ؟

۱۴۰۲-۰۴-۲۷ ۰۹:۰۹:۴۵

لیلا عدلو

سلام وقت بخیر سایه آفتاب هست کود اهن و پتاسیم و کود a و b

۱۴۰۲-۰۴-۲۷ ۱۵:۱۱:۴۲

کارشناس شماره ۱

کوددهی را قطع کنید . ساناز برای گلدهی باید نور زیادی دریافت کند . اگر محیط کمنور باشد گلدهی متوقف میشود البته کوددهی نادرست هم میتواند باعث متوقف شدن گلدهی و یا رشد گیاه شود اما نور عامل مهم تری است . برای کوددهی هم در بهمن ماه کمی کود حیوانی کاملا پوسیده در پای گیاه بریزید و دیگر نیازی به کوددهی با کودهای شیمیایی ندارد .

۱۴۰۲-۰۴-۲۸ ۰۸:۰۹:۰۱

لیلا عدلو

سلام روز بخیر ، سپاس از راهنمایی شما عزیزان در کافه گلدون ، پاینده باشید

۱۴۰۲-۰۴-۲۸ ۱۰:۴۳:۲۱

کارشناس شماره ۱

سپاس از همراهی شما موفق باشید .

۱۴۰۲-۰۴-۲۸ ۱۵:۴۵:۱۳

لیلا عدلو

زنده باشید ، همچنین شما دوست عزیز?

۱۴۰۲-۰۴-۲۸ ۲۳:۱۲:۱۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@