پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کاربر

تعداد سوال: ۱

فيكوس لیتارای ویژه

تعداد بازدید ۱۸۹

وقت بخیر پشت برگ های فیکوس ليتاراي من لکه های خیلی ریز قهوه ای و بعضی قسمت ها ام های قهوه ای مثل سوختگی زده هفته ای یک بار آبیاری میکنم، غبار پاشی انجام ندادم تا حالا ولی کنار گلدون یه آبخوری برای گربه هام هست که همیشه روشنه، نور غیر مستقیم داره اگر امکان داره افت کش خارجی معرفی کنید

۱۴۰۲-۰۵-۲۹ ۱۶:۵۷:۲۸

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر لطفا عکس گیاه رو ارسال بفرمایید

۱۴۰۲-۰۵-۲۹ ۲۰:۵۱:۲۳

کاربر

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۵-۲۹ ۲۱:۲۰:۵۴

کارشناس شماره ۲

ببینید الان علایم افت مشخص نیست .ولی لکه های قهوه ای که اول تنش ابی و بیماری فیزیولوژیک هست مشخصه بعد لازمه تغییر اندازه و تعداد لکه ها رو درطی چند روز بهم بگید ایا بیشتر یا بزرگتر میشن؟

۱۴۰۲-۰۵-۲۹ ۲۳:۴۵:۱۹

کاربر

این عکس برای امروز هست و لکه‌ها دارن بیشتر میشن

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۵-۳۰ ۱۹:۲۰:۵۲

کارشناس شماره ۲

بله براتون لینک قارچکش و میزارم دوبار به فاصله ۷ روز سطح برگ اسپری کنید همزمان داخل خاک به شکل ابیاری هم بدید و برای ابیاری حتما با یک سیخ چوبی چک کنید نصف ارتفاع خاک که خشک شد ابیاری کنید و هربار گیاه رو سیراب کنید یعنی مطمین بشید چند قطره آب از زیر گلدون بیرون اومده غبار پاشی هم سطح گیاه انجام نشه

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
قارچ کش پنکونازول
۱۴۰۲-۰۵-۳۱ ۰۲:۰۸:۰۹

کاربر

میشه لطفا مشابه این کود خارجیش رو معرفی کنید من ایران نیستم نمیتونم این کود رو تهیه کنم

۱۴۰۲-۰۶-۰۲ ۱۵:۰۲:۱۹

کاربر

من این کود رود پیدا کردم میشه از این استفاده کنم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۰۳ ۱۳:۱۹:۱۶

کارشناس شماره ۲

سلام وقت بخیر تا حدی بله ولی این قارچکش رقیق شده هست بهتره قارچکش قوی تر پیدا کنید

۱۴۰۲-۰۶-۰۷ ۰۱:۰۹:۴۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@