پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

عطیه ملامهدی

تعداد سوال: ۲

ریختن و سیاه شدن برگ نخل ماداگاسکار ویژه

تعداد بازدید ۶۰

سلام وقت بخیر من یک نخل ماداگاسکار دارم که رشدش خوب بود تقریبا ۲ ماهه که هفته یکبار بهش آب میدادم بعد نوک نخل برگهای تازه میداداما بعداز چندروز برگها سیاه میشدن آبیاریش رو کردم ۱۰ روز یکبار و قارچ کش هم دادم اما برگها از پایین زرد میشن و میوفتن و بگهای نوک نخل هم همینطور که عرض کردم سیاه میشن، پشت پنجره نورگیر هست اما الان دو روز چندساعت میذارمش تو فضای باز و بعداز چند ساعت برش میگردونم سر جاش متاسفانه تراس ندارم

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۰۸ ۱۶:۳۰:۵۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید و آیا، به گیاه هوای تازه می رسانید؟

۱۴۰۲-۰۶-۰۸ ۲۰:۰۰:۲۹

عطیه ملامهدی

تعداد سوال: ۲

تقریبا یک لیوان یا کمتر هر ۱۰ روز یا یک هفته، از امروز هم روزی چندساعت گذاشتم توی هوای آزاد

۱۴۰۲-۰۶-۰۸ ۲۰:۰۵:۲۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سیاه شدن برگهای جدید میتواند بعلت آفت یا تهویه ی نامناسب محیط باشد. اگر برگها از زیر و به صورت تک تک زرد میشود گیاه تشنه است و سیراب نمیشود .لما بهرحال نخل ماداگاسکار گیاهی است که در بهار و تابستان به هوای تازه و نور زیاد نیاز دارد و بهتر است در فضای آزاد نگهداری شود.

۱۴۰۲-۰۶-۰۸ ۲۲:۴۸:۴۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@