پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

samedeh bazrafshan

تعداد سوال: ۱

بابا آدم ویژه

تعداد بازدید ۱۱۴

سلام وقت بخير، من حدود ٧ ماه پيش يه گلدان بابا آدم خريدم كه توى مسيرى كه داشتم مياوردمش خونه دوبار گلدون برگشت و بيشترِ خاكش بيرون ريخت و گل هم تكون خورد، فكر نمى كردم بمونه، ولى موند و جوانه تازه داد. به من گفتن اين گياه سايه دوسته و نبايد جاى پر نور باشه و هفته اى يك بار هم بايد آب بهش بدم، خونه ما هم كلا جنوبيه و نورگير نيست، من موارد رو رعايت كردم اما برگهاش خيلى زود خشك مى شد و بعضى هاش هم هنوز وقتى بزرگ نشده بود شروع به زرد شدن مى كرد، اين بار آخر كه فقط دو تا برگ داشت كه خر دو هم خشك شدن فكر كردم كارش تمومه، ولى امروز صبح در كمال تعجب ديدم دوباره جوونه زده، ميشه راهنمايى كنيد با اين طفل معصوم بايد چكار كنم؟ 🥺

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۰۹ ۱۷:۰۰:۳۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر. بابا آدم اصلا سایه دوست نیست و گیاهی نور دوست است . اگر محیط نورش کم باشد برگها کوچک و ساقه ضعیف میشود . گیاه را به مکان پرنورتری منتقل کنید .اگر نور محیط تان کم است میتوانید از . گیاهانی مانند پتوس سبز ، اسپاتی فیلوم ، برگ عبایی ِ سبز و .. استفاده کنید . بابا ادم ، یوکا ، فیکوس ها و .. از گیاهان نور دوست هستند .

۱۴۰۲-۰۶-۱۱ ۰۴:۰۰:۵۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@