پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فائزه رحمتی

تعداد سوال: ۱

دیدن تار انکبوت و زرد شدن برگ های پایینی یدکا ویژه

تعداد بازدید ۲۵۶

سلام من ب تازگی گیاه یوکا را خریداری کردم از اول ک گرفته بودم ی سری لکه های قهوه ای روی برگ ها بود الآن متوجه شدم ک لاب لای برگ ها تار انکبوت بسته و برگ های پایینی شروع ب زرد شدن کردن اولش گفتن قارچ گرفته ک هفته پیش بهش قارچ کش هم زدم ولی فایده ای نداشت

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۱ ۲۱:۰۰:۵۱

فائزه رحمتی

برگ هایی ک زرد شده بود رو جداکردم و تارعنکبوت هایی ک بهش چسبیده بود اینجوری بود

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۲ ۱۱:۲۶:۳۹

فائزه رحمتی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۲ ۱۱:۲۷:۱۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر باید از سم حشره کش استفاده کنید لینک سم مورد نیاز را در ذیل برایتان قرار میدهم . قبل از سمپاشی تا جایی که میتوانید زیر و روی برگها را تمیز کنید و بعد سمپاشی را انجام دهید . سمپاشی را در داخل منزل و در معرض نور زیاد انجام ندهید .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور) کنه کش (آبامکتین)
۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۰۹:۵۹:۳۰

فائزه رحمتی

من هفته پیش از قارچ کش استفاده کردم نیازی نیست دوباره استفاده کنم؟؟ این حشره کش ک گفتید رو چجوری باید بزنم؟ با چقدر آب مخلوط کنم؟؟ من یک‌جایی خوندم اگر دارچین پای گلدان بریزیم باعث دورشدن حشرات میشه درسته؟؟ بعد من این گلدون رو پشت پنجره شمالی گذاشتم از نظر جاش خوبه؟

۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۱۰:۰۴:۱۶

فائزه رحمتی

من هفته پیش از قارچ کش استفاده کردم نیازی نیست دوباره استفاده کنم؟؟ این حشره کش ک گفتید رو چجوری باید بزنم؟ با چقدر آب مخلوط کنم؟؟ من یک‌جایی خوندم اگر دارچین پای گلدان بریزیم باعث دورشدن حشرات میشه درسته؟؟ بعد من این گلدون رو پشت پنجره شمالی گذاشتم از نظر جاش خوبه؟ و اینکه هر دوتای این سم هایی ک فرمودید رو باید بزنم؟؟

۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۱۰:۰۸:۲۷

فائزه رحمتی

من هفته پیش از قارچ کش استفاده کردم نیازی نیست دوباره استفاده کنم؟؟ این حشره کش ک گفتید رو چجوری باید بزنم؟ با چقدر آب مخلوط کنم؟؟ من یک‌جایی خوندم اگر دارچین پای گلدان بریزیم باعث دورشدن حشرات میشه درسته؟؟ بعد من این گلدون رو پشت پنجره شمالی گذاشتم از نظر جاش خوبه؟ و اینکه هر دوتای این سم هایی ک فرمودید رو باید بزنم؟؟

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۱۰:۱۲:۱۲

فائزه رحمتی

ببخشید میشه لطفا جواب بدید

۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۱۴:۳۴:۵۴

فائزه رحمتی

ببخشید میشه لطفا جواب بدید

۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۱۴:۳۵:۱۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

خیر به قارچ کش نیاز نیست . یوکا باید در تراس نگهداری شود یا اگر تهویه ی داخل منزل خوبست باید در کنار پنجره ی جنوبی باشد . دستور استفاده از سم روی بسته بندی آن درج شده است . طبق دستوری که روی بسته بندی است سم را استفاده کنید. خیر دارچین توصیه ی مناسبی نیست . یکی از این سمها را استفاده کنید کافیست .

۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۰۰:۰۸:۵۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@