پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مینا حق شناس

تعداد سوال: ۱

درباره پاچیرا ویژه

تعداد بازدید ۱۰۸

سلام من گیاه پاچیرا دارم هر دو هفته اندازه یک پارچ بهش اب میدم اولش که خریدمش برگاش ریخت ولی همه جوونه زد و دوباره رشد کرد الان بعد از چند ماه همه جوونه هایی که داشت سیاه شده و انگار داره خشک میشه

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۰۹:۳۶:۰۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر محیط از نظر تهویه چه وضعیتی دارد و اکنون آبیاری به چه اندازه و مقدار انجام میشود ؟ آیا برگهای گیاه حالت چسبناک هم دارند ؟

۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۰۹:۵۵:۲۵

مینا حق شناس

من هر دو هفته یک پارچ ابیاری میکنم گیاهم کنار پنجره هستش شرایطش مثل قبله که حالش خوب بود . خیر برگهاش چسبندگی ندارن

۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۱۰:۰۳:۴۸

مینا حق شناس

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۱۰:۰۵:۲۸

مینا حق شناس

تو عکس نگاه کنید برگاش پلاسیده و زرد شدن یکی از شاخه ها هم رنگش زرد شده دیگه سبز نیست انگار داره خشک میشه

۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۱۰:۰۶:۳۰

کارشناس شماره ۱

برگها در اثر تنش دمایی یا نوسانات دمایی خشک شده اند ، فاصله ی ساقه ی بالایی با سقف منزل چقدر است؟

۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۲۳:۳۷:۲۳

مینا حق شناس

تقریبا نیم متر

۱۴۰۲-۰۶-۱۳ ۲۳:۴۳:۴۲

کارشناس شماره ۱

بله گیاه در اثر گرما و تهویه ی نامناسب دچار این مشکل شده . ساقه ی بالایی را قطع کنید و گیاه را کوتاهتر نگه دارید . در زمانی که هوا گرم است یا نور زیاد است آبیاری و غبارپاشی را به شبها موکول کنید . گیاه روبه روی کولر قرار نداشته باشد. روی گیاه اثری از آفات سفید رنگ با حالت پنبه‌ای مشاهده میکنید ؟

۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۰۰:۱۲:۲۹

مینا حق شناس

خیر افتی نداره

۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۰۰:۱۵:۱۴

کارشناس شماره ۱

اوکی پس فعلا نیازی به سمپاشی نیست.

۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۰۰:۱۶:۰۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@