پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مهناز تقی پور

تعداد سوال: ۱

گل زاموفولیا ویژه

تعداد بازدید ۱۹۸

سلام خسته نباشید فروردین امسال یک گل زاموفلیا بمن هدیه دادند از فرودین تا به الان این گل سه شاخه جدید داده و از همه بلندتر خدا رو شکر گلم رشد خوبی داره امروز صبح متوجه شدم یکی از شاخه ها خم شده پایین ساقه رو که نگاه کردم هیچ نشونه ای از پوسیدگی نیست بنظرم بخاطر سنگینی ساقه باشه گلم ساقه هاش خیلی از هم بازند لطفا راهنماییم کنید چطور میتونم ساقه هاشو مهار کنم من فعلا با یک روبان بستم نمیدونم کار درستی هست یا نه با این شرایط بنظرتون وقتش شده گلدان رو عوض کنم ؟

۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۱۱:۰۴:۴۰

مهناز تقی پور

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۱۹:۴۹:۳۱

مهناز تقی پور

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۱۹:۵۰:۵۴

مهناز تقی پور

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۱۹:۵۳:۰۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر. بله کار درستی کرده اید . میتوانید زمانی که گیاه نیاز به تعویض گلدان داشت ، آنرا پایینتر بکارید و اطراف ساقه را با خاک ، ثابت کنید . البته باز بودن ساقه ها بیماری یا آسیب نیست ، گاهی اوقات فرم گلدان و ارتفاع ، باعث بروز این پدیده میشود و جای نگرانی ندارد .

۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۲۱:۴۰:۵۵

مهناز تقی پور

اگر گلدان رو بخواهم عوض کنم گلدان استوانه ای بلند مناسب این گل هست من عکس گلدان رو براتون میفرستم چه خاکی مناسب این گل هست ؟ آیا از کود مخصوصی برای این گل باید استفاده کنم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۴ ۲۳:۰۴:۱۰

کارشناس شماره ۱

بله گلدان استوانه‌ای بلند بهتر است . به شرطیکه سک سوم از ته گلدان را لایه ی زهگش قرار دهید . میتوانید از پوکه ی درشت و تکه های زغال بعنوان لایه ی زهکش ، استفاده کنید .

۱۴۰۲-۰۶-۱۷ ۰۲:۲۵:۳۷

مهناز تقی پور

ممنونم از بابت وقتی که برام گذاشتید

۱۴۰۲-۰۶-۱۷ ۰۸:۲۰:۱۹

کارشناس شماره ۱

سپاس از همراهی شما با کافه گلدون. موفق باشید

۱۴۰۲-۰۶-۱۷ ۱۱:۵۶:۰۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@