پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مژده بام زر

تعداد سوال: ۲

گل کروتون ویژه

تعداد بازدید ۱۴۶

من این گل رو هدیه گرفتم بهم گفتن که هفته ای دوبار باید بهش آب بدم منم هر ۳ روز یکبار سیرآبش کردم دیروز بعد دوهفته هم بهش آب دادم هم برگاش رو با دستمال نم دار تمیز کردم روی تنه اش یه مقدار تارعنکبوت بود که تمیزیش کردم امروز صبح دیدم اینطوری بی حال شل شده برگای بالاش میشه راهنمایی ام کنید؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۱۹ ۱۳:۲۴:۱۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر سنگهای روی سطح خاک را بردارید ، در زمان آبیاری ، آیا آب از زیر گلدان خارج میشود؟

۱۴۰۲-۰۶-۱۹ ۲۰:۰۷:۴۵

مژده بام زر

بله کاملا از زیر گلدون آب خارج میشه

۱۴۰۲-۰۶-۱۹ ۲۲:۴۰:۴۸

کارشناس شماره ۱

گلدان را به مدت ۴۵ دقیقه در ظرف آب قرار دهید به گونه ای که نیمی از گلدان داخل آب قرار داشته باشد . نتیجه ی کار را اطلاع دهید .

۱۴۰۲-۰۶-۲۰ ۲۰:۲۷:۴۹

مژده بام زر

سلام وقت بخیر دیروز گلدون رو به مدت ۴۵ دقیقه داخل آب قرار دادم همونطور که فرمودین ولی هنوز درست نشده متاسفانه

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۲ ۰۸:۲۸:۲۱

کارشناس شماره ۱

ایا خاک گلدان خاک برگ است یا کوکوپیت و پرلیت ؟

۱۴۰۲-۰۶-۲۲ ۱۰:۰۱:۱۴

مژده بام زر

راجب خاک گلدون اطلاع ندارم چون بعد از خرید داخل همون گلفروشی گلدون تعویض شده و برام هدیه آوردن،البته برگها یکم محکتر از قبل شدن ولی هنوز افتاده ان،درضمن از شنبه هم گلدون رو دیگه ابیاری نکردم،ولی روزی یکبار برگهاش رو آبپاشی کردم.

۱۴۰۲-۰۶-۲۲ ۱۰:۱۹:۰۸

کارشناس شماره ۱

اگر برگها محکمتر شدند دوباره به همان طریق گلدان را در ظرف اب قرار دهید. تا ریشه آب کافی دریافت کند .

۱۴۰۲-۰۶-۲۳ ۱۸:۰۹:۲۷

مژده بام زر

امروز خیلی بهتر شده هم به اندازه ی کافی آب دادم بهش هم روی برگاهاش آب اسپری کردم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۴ ۰۰:۳۰:۴۶

مژده بام زر

ممنون از پاسخگویی‌اتون❤

۱۴۰۲-۰۶-۲۴ ۰۰:۳۱:۲۳

کارشناس شماره ۱

موفق باشید

۱۴۰۲-۰۶-۲۷ ۱۳:۱۳:۰۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@