پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاطمه کریمی

تعداد سوال: ۲

سلام وقت بخیر ویژه

تعداد بازدید ۱۷۷

گیاه آگلونما رو بصورت هدیه آوردن و حس کردم گیاهانم به آب نیاز دارن و در کنار گیاهان دیگرم به این گیاهم آب دادم بصورت هر روز ولی بعدش گفتم شاید آبیاری این گیاه فرق داشته باشه برای همین آب دادن هر روز رو قطع کردم تا اینکه امروز دقت کردم و دیدم که گیاه داره تغییر رنگ میده...‌باید چیکار کنم تا حالش خوب بشه ؟ ... ممنون بابت کمکتون 🙏

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۰ ۲۲:۴۱:۲۰

فاطمه کریمی

عکس های دیگه هم ازش گرفتم?

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۰ ۲۲:۴۴:۰۴

فاطمه کریمی

?

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۰ ۲۲:۴۵:۵۰

فاطمه کریمی

بفرمایید

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۰ ۲۲:۴۷:۰۴

فاطمه کریمی

متأسفانه وقتی بیشتر گل رو بررسی کردم دیدم که سفیدک هایی روی برگ و ساقه وجود داره و باید بگم که ما شب ها در آشپزخانه لامپ کوچکی روشن میگذاریم و این گل این گل نزدیک به اون لامپ هست و اون سمتی که خیلی به لامپ نزدیکه این سفیدک هارو داره و پشه های ریز و کوچکی هم در نزدیکی این گیاه و روی کابینت وجود داره?

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۱ ۰۰:۵۳:۲۶

فاطمه کریمی

اینم سفیدک هایی که عرض کردم?

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۱ ۰۰:۵۷:۰۴

فاطمه کریمی

و همینطور این?

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۱ ۰۰:۵۸:۳۷

فاطمه کریمی

ببینید

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۱ ۰۱:۰۶:۰۱

فاطمه کریمی

?

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۶-۲۱ ۰۱:۱۱:۳۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر در هر نوبت آبیاری چقدر آب در گلدان میریزید؟ آیا بین دو آبیاری خاک گلدان را از نظر خشکی تست میکنید؟

۱۴۰۲-۰۶-۲۲ ۰۹:۴۱:۴۵

فاطمه کریمی

هر موقع که خشک می‌شود به اندازه ی نصف لیوان آب می‌ریزم

۱۴۰۲-۰۶-۲۲ ۱۰:۲۳:۴۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

به شدت به شپشک آردآلود دچار شده. ابتدا گیاه را در حمام برده و تا جایی که میتوانید آفت را از روی گیاه پاک کنید بعد از دوروز که گیاه کمی خشک شد با سم کنفیدور آنرا آبیاری کنید و روی تمام قسمتهای گیاه مخصوصا لابه لای ساقه ها سم را اسپری کنید . دو هفته بعد سمپاشی را تکرار کنید. گیاه را در محیطی با تهویه ی بهتر قرار دهید و رطوبت را کاهش دهید . سمپاشی را در داخل منزل و در معرض نور زیاد انجام ندهید.

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور)
۱۴۰۲-۰۶-۲۳ ۱۸:۰۷:۲۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@