پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

هانیه اماموردی

تعداد سوال: ۲

مریضی گل هام ویژه

تعداد بازدید ۱۸۸

سلام من دیفن باخیام اینجوری شده و برگاش داره لوله میشه چیکار کنم، این دوتا گل دیگمم داره زرد و خشک میشه چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنین

۱۴۰۲-۰۷-۲۲ ۲۳:۰۶:۰۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لطفا عکس گیاه را ارسال کنید

۱۴۰۲-۰۷-۲۳ ۰۷:۳۶:۳۸

هانیه اماموردی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۷-۲۳ ۰۹:۳۸:۱۵

هانیه اماموردی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۷-۲۳ ۰۹:۴۱:۲۷

کارشناس شماره ۱

دیفن باخیا به شدت به آفت دچار شده . برگ آلوده را حذف کنید و گیاه را در سه نوبت با فاصله ی دو هفته سمپاشی کنید . از سم کنفیدور هم بصورت آبیاری و هم اسپری روی گیاه استفاده کنید سمپاشی را در داخل منزل و در معرض نور زیاد انجام ندهید. نحوه ی آبیاری یوکا و آگلونما چگونه است ؟

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
حشره کش ایمیداکلوپراید (سم کنفیدور)
۱۴۰۲-۰۷-۲۳ ۲۳:۲۱:۳۴

هانیه اماموردی

تابستون هفته ای یکبار دو لیوان به هرکدام آب میدادم، کود هم هر ۲٠روز یکبار.. ولی اخیرا ابیاریشون نامنظم شده دارن زرد و خشک میشن ،،، چیکار باید بکنم؟

۱۴۰۲-۰۷-۲۳ ۲۳:۲۵:۴۴

کارشناس شماره ۱

کوددهی را قطع کنید . اگر سطح خاک گلدان سفت و متراکم شده ، آنرا کمی زیر و رو کنید تا آب بهتر در خاک نفوذ کند . برگهای زرد گیاهانتان را جدا کنید و گلدان انها را به مدت نیم ساعت در ظرف آب قرار دهید . از این به بعد برای آبیاری اجازه دهید خاک نسبتا خشک شود و بعد آبیاری را انجام دهید و به اندازه ای به گیاه آب دهید که چند قطره از انتهای گلدان خارج شود . تا بهار نیازی نیست از کود استفاده کنید .

۱۴۰۲-۰۷-۲۵ ۱۹:۵۹:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@