پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کاربر

تعداد سوال: ۱

برگ عبایی م سه تا برگاش زرد شدن من امروز خاک شو عوض کردم ویژه

تعداد بازدید ۱۰۲

برگهای دیگه ش هم لوله شدن و جمع شدن حالت آویزون گرفتن..من ده روز یبار آب میدم پذیرایی م نورش کمه چون پنجره از آشپزخونه س و نور روز کمه بنظرتون نجات پیدا میکنه؟؟؟

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۰۹-۲۲ ۲۱:۰۹:۰۵

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر بعد از هر ابیاری اب اضافی از زیر گلدون خارج میشه؟

۱۴۰۲-۰۹-۲۳ ۲۱:۰۷:۳۳

کاربر

تعداد سوال: ۱

بله زه کشی خوب داره اما تمام علایم نشانه آبیاری زیاد داره من ده روز یبار یه لیوان آب میدادم امکانش هست بخاطر بی آبی باشه؟؟؟؟؟؟ وقتی خاک شو عوض کردم ریشه گل خشک بود ریشه ها خیلی زیاد بود و انتهای گلدون در هم تنیده بود حدس میزنم جای ریشه کم بوده !!!!! این گلدون جدید بزرگتره

۱۴۰۲-۰۹-۲۳ ۲۱:۳۷:۵۹

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

ببینید میتونه تنش ابی باشه که این در اثر ابیاری زیاد و کم هردو اتفاق میافته ابیاری کم یعنی مقدار کم اب در هر ابیاری باعث میشه ریشه های انتهای گلدون همیشه خشک بمونه و ابیاری زیاد یعنی فاصله ی نزدیک بین دو ابیاری باعث باتلاقی شدن خاک و پوسیدگی ریشه میشه بین دو ابیاری لازمه یک سوم خاک خشک بشه بعد گیاه رو ابیاری کنید و اگر ریشه کامل پرشده بود کار درستی کردید به گلدون بزرگتر منتقل کردید فقط روند ابیاری و حتما ب دقت پیش ببرید

۱۴۰۲-۰۹-۲۴ ۰۱:۳۶:۱۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@