پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

خانم رمضانی

تعداد سوال: ۱

سلام من حدود ۱۲ دی ماه زاموفیلیا خریدار کردم بعد از چند روز متوجه شدم هزار پا وکرم از گلدان بیرون میان ۲۶ دی ماه خاک آن را کامل عوض کرم گویا خاک قبلی همش پوشال بود گل زاموفیلا به خاطر تعویض خاکش خراب میشه یه ته؟؟لطفا راهنماییم کنید ویژه

تعداد بازدید ۹۹

خاک گلدان را کامل عوض کردیم لطفا راهنمایی کنید

۱۴۰۲-۱۰-۲۶ ۱۸:۲۷:۲۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لطفا عکس گیاه را ارسال کنید و بفرمایید نحوه ی آبیاری به چه صورت بوده است؟

۱۴۰۲-۱۰-۲۶ ۲۲:۴۵:۲۷

خانم رمضانی

سلام نمیتونم عکس هرسال کنم ویا پیام بدهم راهنمایی میکنید ممنون

۱۴۰۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۷:۱۴

خانم رمضانی

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۸:۳۱

خانم رمضانی

آبیاری همان روزی که خریدیم یکبار تقریبا میشه هفت روز یا ۱۰ روز

۱۴۰۲-۱۰-۲۶ ۲۳:۳۹:۴۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

بین دو آبیاری خاک گلدان نسبتا باید خشک شده باشد میتوانید تست خشکی خاک رل با سیخ چوبی انجام دهید و وقتی که خاک نسبتا خشک بود گیاه را سیراب کنید. اگر گلدان عمق اش زیاد است حداقل باید دو سوم خاک را از نظر خشکی تست کنید . گیاه به خاطر تعویض خاک ، در این فصل ممکنست دچار شوک شود اما این عامل باعث نمیشود که از بین برود . وجود هزارپا و کرم خاکی برای گیاه مضر نیست و بعلت رطوبت بیش از حد خاک است و انها برای گیاه مشکلی به وجود نمیآورند .

۱۴۰۲-۱۰-۲۷ ۰۸:۳۷:۱۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@