پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مینا سپهوند

تعداد سوال: ۱

زردی و سوختگی برگ انجیری ویژه

تعداد بازدید ۱۱۷

سلام من این گل رو اردیبهشت خریدم حالش خوب بود حتی یا اینکه جایی بود که نور زیاد هم نمی‌خورد تا اینکه هوا سرد شد من در و پنجره ها رو بستم از اون روز به بعد نوک هاش قهوه ای میشه بعد رو به زردی می‌ره جای رو عوض کردم تو اتاق پر نور گذاشتم غبار پاشی می کنم فک کردم شاید تو زمستون ده روز یکبار آب براش زیاد باشه چون اب از زیرش میزنه بیرون الان 18 روزه اب ندادم دو سه تا از برگاش کامل زرد شده و الان قیچی کردم چکارش کنم

۱۴۰۲-۱۰-۳۰ ۰۹:۰۵:۲۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر لطفا عکس گیاه را ارسال کنید

۱۴۰۲-۱۱-۰۱ ۱۱:۵۳:۰۵

مینا سپهوند

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۱۱-۰۱ ۱۵:۱۷:۱۴

مینا سپهوند

اون پایین روی زمین هم برگ هایی هست که قیچی کردم

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۱۱-۰۱ ۱۵:۱۸:۱۲

مینا سپهوند

تصاویر ارسالی
۱۴۰۲-۱۱-۰۱ ۲۲:۳۰:۴۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

برگ انجیری گیاهی آبدوست است اما اگر زهکشی گلدان یا خاک مناسب نباشد و گیاه در محیطی گرم و بدون تهویه قرار داشته باشد دچار آسیب خواهد شد. برگهای زرد دیگر ترمیم نمیشوند و از بین خواهند رفت . گیاه را از دیوار فاصله دهید و به گیاه هوای تازه و کمی خنک برسانید . آبیاری را زمانی انجام دهید که خاک گلدان نسبتا خشک شده باشد و گیاه را سیراب کنید. غبارپاشی را مدام انجام دهید و برای گیاه جزیره بسازید . گلدان مناسبی را برای این گیاه انتخاب نکرده اید . ریشه های هوایی را در خاک قرار دهید تا بتوانند آب و مواد غذایی و رطوبت را به اندازه ی کافی به گیاه برسانند .

۱۴۰۲-۱۱-۰۲ ۰۹:۱۱:۵۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@