پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مهدی

تعداد سوال: ۲

سفیدک روی تنه درختچه یوکا ویژه

تعداد بازدید ۱۰۸

دوماه پیش یوکا خریداری کردم وقتی ب منزل آوردم بلافاصله برای اطمینان قارچ کش هم به برگ های یوکا هم به تنش زدم. و سه مرحله این کار و تکرار کردم با فاصله 15یکبار بعد از مدتی کوتاه روی تنه ی یوکا سفیدک زده بود یه مقدار کوچک از پوست تنه که تقریباً جدا شده بود برداشتم دیدم زیر پوست تنه ی یوکا هم پودری هست دوباره قارچ کش زدم فایده نداشت ،برگها کاملا سالم هستن وبرگ جدید هم داده الان فقط نگرانی من همین پودری بودن روی تنه هستش خواهش میکنم راهنماییم کنید خیلی نگران گلم هستم

تصویر ارسالی
۱۴۰۲-۱۲-۱۴ ۲۳:۲۴:۱۰

کارشناس شماره ۲

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر این حالت سفید روی تنه منظورتون هست؟ با دست پاک میشه؟

۱۴۰۲-۱۲-۱۵ ۰۱:۵۰:۱۸

مهدی

بله مثل پودر می مونه

۱۴۰۲-۱۲-۱۵ ۱۷:۰۱:۳۲

مهدی

اگر قسمتی از پوسته رو بکنم زیرش مثل پودر سفیده

۱۴۰۲-۱۲-۱۵ ۱۷:۰۳:۱۶

مهدی

سلام مجدد ببخشید بیست و چهار ساعت گذشت ولی شما جواب سوال منو ندادید

۱۴۰۲-۱۲-۱۶ ۲۳:۵۲:۱۰

عاطفه علیزاده طباطبائی

تعداد سوال: ۱

با عرض سلام و وقت بخیر ضمن عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخگویی، این تاخیر بعلت مشکل بوجود امده برای کارشناس مجموعه بوده و بعلت تعطیلات با تاخیر پیگیری های لازم شد. به علت این قصور شماره تماس جنابعالی به یکی از کارشناسان منتقل می شود تا بصورت انلاین با ایشان ویزیت رایگان (لازم به ذکر است ارزش این ویزیت ۱۹۰ هزار تومان میباشد) داشته باشید و مشکل گیاهتان سریعتر برطرف شود.ضمن پوزش مجدد پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم.

۱۴۰۳-۰۱-۱۴ ۱۴:۴۴:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@