پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

علی

تعداد سوال: ۱

فیکوس ویژه

تعداد بازدید ۵۱۹

ما ۱ فیکوس داریم روز اول که خریدیم من با روغن زیتون برگاشو تمیس کردم الان مثل روز اول شاداب نیست و الان تمیزش کردم برگاشو با اب میشه بگید باید چیکار کنم

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۷-۰۳ ۲۰:۲۳:۰۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .آبیاری چطور انجام میشه و آیا تا بحال بهش کود داده اید ؟ تهویه ی محیط به چه صورت هستش ؟

۱۳۹۹-۰۷-۰۴ ۲۲:۲۲:۴۳

علی

ابیاری هفته ای ۱ لیوان هست بعدشم که تهویه هم مناسب هست

۱۳۹۹-۰۷-۰۴ ۲۲:۲۶:۱۲

علی

کود هم ندادم چون تازه گرفتم

۱۳۹۹-۰۷-۰۴ ۲۲:۲۶:۳۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

هفته ای یک لیوان آب برای گیاهی به این اندازه و گلدانی به این بزرگی کافی نیست مخصوصا در اوقات گرم سال .به احتمال زیاد گیاه شما تشنه است .تمیز کردن برگهای گیاه با روغن زیتون و یا موادی از این قبیل میتواند به مرور باعث بروز مشکلاتی برای گیاه شود .بهتره برای تمیز کردن برگها از دستمال ی که با آب ساده مرطوب شده استفاده نمایید .فیکوس بصورت دوره ای به کود آهن هم نیاز داره بهتره بعد از رفع مشکل گیاه ماهی یکبار در پاییز بهش کود آهن بدید و زمستان کوددهی را قطع و دوباره از بهار هر دو هفته یکبار بهش کود آهن و گاهی اوقات سه بیست بدید . در حال حاضر کمی مقدار آبیاری را بیشتر کنید ببینید گیاه سرحال میشود یا خیر ؟ خاک گلدان چه ترکیباتی داره ؟ اگر نمیدانید مقداری از خاک گلدان را کف دستتان بریزید و عکسش را بفرستید

۱۳۹۹-۰۷-۰۴ ۲۲:۵۷:۱۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@