پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

کیمیا نیک صالحی

تعداد سوال: ۶

افتادگی برگ فیکوس الاستیکا ویژه

تعداد بازدید ۷۴۷۱

سلام خسته نباشید من حدود دو هفتست که گیاه فیکوس الاستیکا رو خریداری کردم. امروز که داشتم عکس های این گیاه رو نگاه میکردم دیدم که توی عکس ها معمولا برگ های این گیاه به سمت بالاست. اما گیاه من برگ هاش به سمت پایینه. البته از موقعی که خریداری کردم به همین شکل بوده و تغییری نکرده. توی این مدت برگ جدید هم داده. هفته ای دوبار هم آبیاریش میکنم. میخواستم ببینم مشکلی داره یا مدلش این شملی هست. ممنون

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۴-۳۱ ۱۲:۰۳:۳۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .برگهای فیکوس الاستیکا معمولا اگر در محیط ی با نور متوسط یا کم قرار بگیرند برای دریافت نور بیشتر , به سمت بالا گرایش پیدا میکنند .اما اگر نور برای این گیاه کافی بوده باشد برگها حالت نرمال دارند اما گاهی اوقات به دلیل تهویه ی نامناسب محیط و یا گرما و خشکی دیدن گیاه و یا وجود برخی آفات مانند شپشکها , برگها به سمت پایین آویزان میشوند . با توجه به اینکه فرمودید گیاه در حال رشد است و مشکلی ندارد و نیز مشاهده ی تصویر ارسالی , مورد غیر عادی در گیاه شما دیده نمیشود .نگران نباشید .

۱۳۹۹-۰۴-۳۱ ۱۲:۴۰:۵۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@