پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

میلاد م

تعداد سوال: ۱

ریزش برگ ارالیا دروغین ویژه

تعداد بازدید ۲۶۷

سلام یکی از همسایه ها داشتن گیاهشون مینداختن دور بخاطر اینکه ریزش برگ زیادی داشته و نامید شدن من ازشون گیاه رو گرفتم و اوردمش دیروز خونه ، میخواستم ببینم چیکار کنم که گیاه احیا بشه

۱۳۹۹-۰۷-۱۱ ۱۴:۱۹:۱۷

میلاد م

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۷-۱۱ ۱۴:۲۳:۱۴

میلاد م

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۷-۱۱ ۱۴:۲۳:۴۱

میلاد م

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۷-۱۱ ۱۴:۲۴:۰۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .از شما ممنونیم که یک موجود زنده را به حال خود رها نکردید و در صدد احیا کردن این گیاه هستید .لطفا کمی در مورد مکان نگهداری از نظر تهویه و نور و بافت خاک و آبیاری گیاه در محیط جدید کمی توضیح بدید متشکرم

۱۳۹۹-۰۷-۱۱ ۲۳:۲۶:۲۶

میلاد م

سلام و ممنونم از پاسخگوییتون من ۲ روزه که گیاه رو اوردم خونه عکسی که فرستادم عکس نورگیر گیاه هست برای ابیاری تصمیم داشتم نیم لیتر به فاصله هر خشکی اب بدم تهویه از سمت پنجره پذیرایه ، باد سیستم خنک کننده و گرم کننده مستقیم بهش نمیخوره ، دمای اتاق بین ۲۰ تا ۲۵ درجه است ،

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۷-۱۲ ۰۹:۵۲:۴۲

میلاد م

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۷-۱۲ ۰۹:۵۳:۲۸

کارشناس شماره ۱

از نظر نور بهتره گلدان به پنجره نزدیکتر باشه .خاک هم بهتره مخلوطی از خاکبرگ و خاکباغچه و کمی ماسه باشه .اگر برگها حالت آویزان و پژمرده دارند تمام برگها را غیر از یکی دوبرگ بالایی قطع کنید .برای آبیاری بهتره زمانی به گیاه آب بدید که خاک گلدان کمی خشک شده باشه کدوم شهر تشریف دارید ؟

۱۳۹۹-۰۷-۱۲ ۱۰:۵۳:۵۶

میلاد م

یعنی خاک گلدون رو عوض کنم ؟! من تهران هستم

۱۳۹۹-۰۷-۱۲ ۱۲:۰۱:۳۵

کارشناس شماره ۱

بله بهتره عوض بشه ترکیبی که پرلیت داره براش خوب نیست

۱۳۹۹-۰۷-۱۲ ۱۵:۲۸:۰۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@