پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاطمه توحیدی

تعداد سوال: ۱

کرم گلدان های اپارتمانی ویژه

تعداد بازدید ۴۸۹

سلام وقت شما بخیر من در منزلم چند وقتی هست که کرم های کوچیک خیلی مشاهده میکنم و یکبارهم در گلدان اسپاتی فیلومم یک کرم مشاهده کردم الان نمیدونم این کرم برای گلدانم مشکل ساز هستش یا خیر؟البته بجز اسپاتی به بقیه گلدان هام از نظیر کروتون و دیفن باخیا هم مشکوک هستم ممنون میشم راهنماییم کنید

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۷-۱۹ ۲۳:۰۵:۰۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .وجود کرمهای کوچک میتواند برای گیاهان مشکل ایجاد کنه البته اگر تعدادشون زیاد باشه .فعلا اگر گیاهانتان مشکلی ندارند نیازی به سمپاشی نیست و فقط کافیه رطوبت رو کم کنید .اما اگر تعدادشون زیاده میتونید با سم دیازینون گیاهانتان را سمپاشی کنید .سمپاشی را در داخل منزل انجام ندید .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۷-۲۰ ۰۰:۰۸:۲۷

فاطمه توحیدی

تعداد سوال: ۱

بله تعداد کرم ها به نسبت بالا هستش آیا سم پاشی برای همه گیاهان انجام بشه یا فقط اسپاتی فیلوم؟ روش گذاشتن گلدان در اب چطوره؟

۱۳۹۹-۰۷-۲۰ ۰۲:۰۳:۰۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سمپاشی برای تمام گلدانها انجام بشه بهتره .گذاشتن گلدانها در آب در زمان طولانی ممکنه به ریشه ی گیاه صدمه بزنه

۱۳۹۹-۰۷-۲۰ ۱۸:۰۱:۰۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@