پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

رحیم خوشبازان

تعداد سوال: ۱

سواسازی گل ارکیده ازهم ویژه

تعداد بازدید ۲۵۲

سلام من گل ارکیدم دوپایه کنارهم هست والان روی گل می‌باشد خواستم ببینم بعدازپایان گلدهی وتعویض خاک میتونم اینهاروازهم جداکنم وهرکدام رادرگلدان جداگانه بکارم

۱۳۹۹-۰۷-۲۵ ۱۹:۱۰:۱۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر بله اگر کاملا از هم جدا هستند میتوانید بعد از اتمام گلدهی آنها را از هم جدا کنید اما یک نکته وجود داره اگر این دو پایه تقطه ی اتکاءِ هم هستند ممکن است با جدا سازی, مدتی هر کدام از آنها , کمی به اصطلاح لق بزنند و در گلدان کاملا ثابت نباشند اما به مرور که ریشه ها گلدان را پر کنند , گیاه ایستایی لازم را در گلدان پیدا خواهد کرد اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم .

۱۳۹۹-۰۷-۲۵ ۲۰:۳۱:۱۲

رحیم خوشبازان

عذرمیخوام اگرازپایین یعنی داخل گلدان به هم وصل باشن میتونم ازهم جداکنم

۱۳۹۹-۰۷-۲۵ ۲۰:۳۵:۲۱

رحیم خوشبازان

البته همراه باریشه

۱۳۹۹-۰۷-۲۵ ۲۰:۳۷:۴۲

کارشناس شماره ۱

بله میتونید عکس گیاه را ارسال کنید تا راهنماییتون کنم .

۱۳۹۹-۰۷-۲۵ ۲۰:۵۵:۵۷

رحیم خوشبازان

خدمت شما

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۷-۲۵ ۲۱:۴۵:۵۸

رحیم خوشبازان

ممنونم

۱۳۹۹-۰۷-۲۵ ۲۱:۵۲:۰۳

کارشناس شماره ۱

بله اگر دو بوته ریشه های جدا از هم دارند میتوانید انها را جدا کنید البته بعد از اتمام گلدهی و خشک شدن ساقه ی گل دهنده باید اینکار را انجام دهید .شاید بعد از جدا سازی گیاه کمی واکنش نشون بده و کمی زمان ببره تا دوباره سرحال بشه و گیاه به مراقبت بیشتری نیاز داره .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۷-۲۶ ۱۳:۱۷:۵۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@