پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

پروانه اکبری

تعداد سوال: ۳

نخل ویژه

تعداد بازدید ۲۲۶

سلام وقت بخیر. مدتی هستش که برگای درخت نخلم نوکشون زرد میشه. تقریبا هفته ای یک الی 2 بار آبیاری میشه و گوشه اتاقه و نور خیلی بهش نمیخوره

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۷-۲۷ ۱۶:۴۱:۵۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .معمولا این اتفاق زمانی برای گیاه میافته که هوای محیط گرم و خشک و رطوبت کم و ابیاری کافی نباشه .لطفا بفرمایید دمای محیط یکنواخت هستش یا خیر و وضعیت تهویه ی محیط به چه صورته و همچنین در هر نوبت آبیاری مقدار آبی که در گلدان میریزید به چه اندازه است ؟ متشکرم

۱۳۹۹-۰۷-۲۷ ۲۳:۰۹:۴۴

پروانه اکبری

دما فقط توی تابستونواسپیلت نزدیکش روشن بود الان نیست تهویه هم که کلا پنجره اتاق بستس. و آبیاری هم هفته ای یک‌ الی ۲ بار به میزان خیلی زیاد نیست

۱۳۹۹-۰۷-۲۸ ۱۰:۰۴:۳۲

کارشناس شماره ۱

سعی کنید گیاه را در مکانی قرار دهید که تهویه ی خوبی داشته باشد و یا حداقل در روز چند ساعتی پنجره ها را باز کنید تا تهویه ی هوا به خوبی انجام شود .بهتره به گیاه زمانی آب بدید که خاک گلدان خشک شده باشد و گیاه را در زمان آبیاری سیراب نمایید .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۷-۲۸ ۱۱:۵۷:۰۱

پروانه اکبری

ممنونم این روند رو پیش میبرم اگر‌باز مکلی بود مطرح میکنم

۱۳۹۹-۰۷-۲۸ ۱۳:۰۴:۰۳

پروانه اکبری

ممنونم این روند رو پیش میبرم اگر‌باز مکلی بود مطرح میکنم

۱۳۹۹-۰۷-۲۸ ۱۳:۰۴:۱۱

کارشناس شماره ۱

بله حتما .موفق باشید

۱۳۹۹-۰۷-۲۸ ۱۳:۰۷:۴۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@