پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

niloofar hajiloo

تعداد سوال: ۱

نخل ماداگاسکار ویژه

تعداد بازدید ۲۷۳

سلام من این گیاه رو نزدیک به ۷ سال دارم.هفته پیش که برگ هاش ریخت چون هر پاییز میریزه نگران نشدم ولی حالا دیدم اینشکلی شده...توروخدا کمک میکنید نجاتش بدم من این گلدونم رو میپرستم...😭😭😭😭

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۸-۰۸ ۱۱:۱۳:۵۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .متاسفانه گیاه شما به بیماری قارچی دچار شده و باید قسمتهای الوده را از روی گیاه بردارید .الان برای اینکار زمان مناسبی نیست اما برای نجات گیاه ناچار به سربرداری هستید .بعد از سرررداری گلدان را در مکانی خشک و پرنور قرار دهید .ممکن است رویش جوانه ها تا سال بعد طول بکشه چون نخل د پاییز کم کم وارد فاز استراحت میشه و رشدش کم میشه .رطوبت زیاد و افراط و تفریط در ابیاری و تهویه ی نامناسب محیط عامل شیوع بیماری قارچی است .استفاده از قارچ کش مانکوزب یا کاربندازیم میتونه از پیشرفت بیماری جلوگیری کنه البته به شرط اینکه اوند گیاه آلوده نشده باشه و سالم باشه .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۰۸-۰۸ ۱۶:۳۴:۱۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@