پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شکوفه

تعداد سوال: ۱۰

خشک شدن برگ آگلونما ویژه

تعداد بازدید ۴۰۰

سلام برگ های آگلونمای من قارچی شده بود و اشتباها به جای محلول ضد قارچ، سم دیگری رو روی برگ های آن اسپری کردم و خیلی زود برگ ها را پاک کردم اما متاسفانه برگ ها شروع به خشک شدن کردند. الان برای احیای برگ های باقی مانده باید چیکار کنم؟

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۸-۱۰ ۱۱:۰۸:۱۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .وقتی گیاه در اثر کوددهی یا سم پاشی اشتباه ,دچار تنش میشود متاسفانه تنها کاری که میتوان برای گیاه انجام داد اینست که به گیاه زمان بدهید تا این تنش را پشت سر بگذارد .بهتر است گیاه را در مکانی با نور متوسط تا کم و با تهویه ی خوب قرار داده و آبیاری را زمانی انجام دهید که خاک گلدان کمی خشک شده باشد .برگهای آسیب دیده را از گیاه جدا کنید . فعلا تا گیاه سرحال نشده اصلا از هیچ نوع کود و یا سمی استفاده نکنید .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۸-۱۰ ۲۰:۲۱:۴۴

شکوفه

تعداد سوال: ۱۰

ممنون از توضیحاتتون اگه برگ های خشک شده رو جدا کنم تنش مضاعف ایجاد نمیشه؟

۱۳۹۹-۰۸-۱۱ ۱۱:۳۷:۲۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

برگهایی که کلا از بین رفته اند را جدا کنید و برگهای که نیمه آسیب دیده هستن را برروی گیاه باقی بگذارید تا زمانی که کاملا از بین بروند .بعد میتوانید آنها را هم جدا نمایید .

۱۳۹۹-۰۸-۱۲ ۰۰:۰۵:۵۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@