پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مسلم

تعداد سوال: ۱

استفاده از کود ریشه زایی ویژه

تعداد بازدید ۶۳۸

با سلام و وقت بخیر من از یه کود ریشه زایی طبق بروشور واسه ی گیاه اگلونمای صورتی و زاموفیلیا و بنسای استفاده کردم که برگای اگلونمااویزون شدن و زامو فیلیا رنگ برگاش تغییر کردن میشه لطفا راهنمایی کنید ممنونم

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۸-۱۵ ۱۲:۳۹:۴۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .استفاده ی کود در زمان نامناسب ویا دوز بالای کود میتونه علت بروز این مشکلات شده باشه .زمانی که گیاه در اثر کوددهی زیاد دچار تنش میشود جز صبر نمیتوان برای گیاه کاری انجام داد تا این تنش را از سر بگذراند . سعی کنید گلدان در مکانی با تهویه ی خوب و دمای یکنواخت قرار دهید و آبیاری را همزمان با خشکی سطح خاک انجام دهید .از هیچ نوع کود و یا سم و یا هر محلول دیگر استفاده نکنید تا گیاه به مرور این تنش را از سر بگذراند . اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم .

۱۳۹۹-۰۸-۱۵ ۱۹:۲۲:۴۴

مسلم

یعنی گیاه بر میگرده بروز اول.

۱۳۹۹-۰۸-۱۵ ۱۹:۲۶:۳۰

کارشناس شماره ۱

بستگی داره گیاه چقدر در اثر کوددهی زیاد آسیب دیده باشه .اگر آسیب زیاد نباشد به مرور باید حال گیاه بهتر و رشد را آغاز نماید .

۱۳۹۹-۰۸-۱۵ ۲۲:۵۲:۴۸

مسلم

ممنون از راهنمایتون خیلی لطف کردید.

۱۳۹۹-۰۸-۱۵ ۲۲:۵۸:۱۹

کارشناس شماره ۱

خواهش میکنم .میتونید از طریق همین تاپیک در مورد گیاه آگلونما تون با ما در ارتباط باشید .موفق باشید .

۱۳۹۹-۰۸-۱۷ ۰۰:۰۱:۲۹
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@