پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

زیبا فصیحی

تعداد سوال: ۱

افتادگی برگ فیکوس ویژه

تعداد بازدید ۶۶۸

سلام وقت بخیر من یک گلدان متوسط فیکوس رو هفته گذشته خریدم و روز اول یک و نیم لیوان بهش آب دادم و بعد از یک هفته هم باز به همین صورت.خونه هواش خوبه و گرم نیست اما گرمایش از کف داریم یکم و اینکه الان برگ هاش رو به پایین شده یکم.ولی داره برگ جدید میده و زرد اینا هم نیست. خیلی نگرانشم. پذیرایی بزرگه و من وسط پذیرایی گذاشتمش یعنی دم پنجره نیست اما شوفاژ ها کمه و نزدیک شوفاز هم نیست. خاک هم خود باغبون روز اول گلدونشو عوض کرد و تحویلم داد. هفته ای یه بارم یکم با آ پاش رو سطح برگاش آب میدم. الان چیکار کنم حالش خوب بشه؟؟؟

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۸-۲۹ ۱۲:۴۵:۰۱

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا از خاکش برام عکس بفرستید .متشکرم

۱۳۹۹-۰۸-۲۹ ۲۱:۲۷:۱۲

زیبا فصیحی

تعداد سوال: ۱

براتون ارسال کردم

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۸-۳۰ ۱۰:۴۵:۳۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

گیاهتون تشنه است .زمانی که خاک خشکه باید به اندازه ای به گیاه آب بدید که ریشه آب کافی دریافت کنه . میتونید گلدون رو یک ربع تا بیست دقیقه در ظرف آب قرار بدید تا گیاه سیراب بشه .نتیجه ی کارتون رو لطفا از طریق همین تاپیک اطلاع بدید متشکرم .

۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۰۰:۳۰:۳۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@