پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

فاطمه اردکانی

تعداد سوال: ۱

علت بی حالی و خشک شدن فیکوس لیراتا ویژه

تعداد بازدید ۹۶۸

سلام .من تقریبا یه ماه پیش فیکوس لیراتا خریدم و فروشنده بهم گفت گیاه حساسی نیست و نور زیادی نمیخواد.منم یه جای کم نور گذاشتمش .الان برگ هاش از پایین دارن خشک میشن و میریزن ؛ بقیه برگ ها هم حالت افتادگی پیدا کردن .سریع جاشو عوض کردم و به جای پر نور انتقالش دادم .از لحاظ دما نمیدونم هوای گرم رو دوست داره یا سرد رو .خواهش میکنم کمکم کنید .نمیخوام از دستم بره.

۱۳۹۹-۰۸-۳۰ ۰۱:۲۱:۵۲

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .فیکوس لیراتا گیاهی نوردوست است .مکان نگهداری گیاه باید تهویه ی بسیار خوبی داشته باشد و هوای تازه در محیط نگهداری , جریان داشته باشد .آبیاری باید در زمان خشکی خاک انجام شود .نور کم , تهویه ی نامناسب , آبیاری نامناسب و نامنظم میتواند به گیاه آسیب برساند .دمای منزل بهتر است حدود 25 درجه باشد اما این گیاه تا حدی خنکی را نیز تحمل میکند . اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتونم .

۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۰۱:۲۰:۴۲
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@