پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مهدی ثانی

تعداد سوال: ۱

پژمرده شدن گیاه کروتون ویژه

تعداد بازدید ۱۶۶۴

سلام گیاه کروتون دارم که ۲ماه است گرفتم گلدانش را عوض کردم وحدود ۱ماه خوب بود حدودا دوهفته است برگهاش رو به پایین امده خاک سبک داره هر دوهفته در میان کود ۳بیست میدم و مگس ریز داره ابیاری هفته ای یک بار وپشت پنجره با نور کم حدود ۱ساعت افتاب کج میخوره چکار کنم تا دوباره شاداب بشه

۱۳۹۹-۰۸-۳۰ ۲۳:۵۴:۳۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .کرتون گیاهی نوردوست و بسیار حساس است. تعویض گلدان در زمان نامناسب میتواند برای گیاه مشکلاتی را ایجاد نمایید .اگر میزان نور دریافتی به گیاه کم باشه کم کم ضعیف شده و رنگ برگها تغییر میکنه .کوددهی این گیاه باید در بهار و تابستان هر دو هفته یکبار انجام شود و در پاییز و زمستان باید کوددهی قطع , و اگر خاک گلدان فاقد مواد غذایی است ماهی یکبار انجام شود .کوددهی در زمان نامناسب میتواند گیاه را دچار تنش کند و همچنین شیوع آفات را به ارمغان بیاورد . بهتره به گیاه زمانی آب بدید که خاک گلدان خشک شده باشد کوددهی را قطع کنید . برای از بین بردن حشرات از کارت زرد گلخانه در کنار گلدان استفاده نمایید . نتیجه ی کار را از طریق همین تاپیک اطلاع دهید متشکرم

۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۰۰:۵۷:۳۲

مهدی ثانی

تعداد سوال: ۱

ممنونم از راهنمایی خوبتون

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۰۱ ۰۱:۰۱:۱۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

موفق باشید .

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ ۰۱:۲۹:۲۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@