پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شکوفه

تعداد سوال: ۱۰

خشک شدن بونسای ویژه

تعداد بازدید ۲۷۲

سلام بونسای میخک من خیلی سرحال بود اما وقتی منتقلش کردم به سالن پذیرایی در کنار سایر گلدون ها طی سه روز تمام برگ هاش به سمت پایین افتاده شد و در حال خشک شدنه

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۰۲ ۱۰:۵۶:۵۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .بونسای میخک گیاهی مناسب فضای آزاد است و نباید در داخل منزل نگهداری شود .میخک به مکانی با نور کافی و تهویه ی مناسب و هوای تازه و آبیاری منظم نیاز دارد بهتره شرایط را برایش مهیا کنید . تراس دارید ؟ کدوم شهر تشریف دارید ؟

۱۳۹۹-۰۹-۰۲ ۲۳:۵۳:۳۰

شکوفه

سلام اتاقی که بونسای در آن قرارداشت، اتاق کار بود و پنجره اتاق همیشه باز بود. بخاطر سرمای هوا منتقل کردم به پذیرایی در کنار سایر گل ها که از رطوبت سایر گلها بهرمند بشه. تهران هستم. متاسفانه بخاطر سرمای هوا امکان قراردادن در تراس وجود نداره

۱۳۹۹-۰۹-۰۳ ۰۹:۲۹:۴۱

کارشناس شماره ۱

تو اتاق کار حالش خوب بود و مشکلی نداشت ؟

۱۳۹۹-۰۹-۰۴ ۰۱:۳۴:۵۷

شکوفه

بله حالش خوب بود

۱۳۹۹-۰۹-۰۴ ۰۹:۱۵:۳۴

کارشناس شماره ۱

زمانی که گیاه در محیطی حالش خوبه و مشکلی نداره نیازی به جابجایی نداره .احتمالا اختلاف دمای اتاق کار با محیط جدید کمی زیاد بوده که گیاه به این سرعت واکنش نشون داده .بهتره گلدان را به مکان قبلی منتقل کنید و آبیاری را بصورت منظم و کافی انجام بدید .برگهای خشک را جدا کنید تا گیاه از حالت بیمارگونه خارج بشه و شروع به برگ زدن کنه .از طریق همین تاپیک میتونید در مورد این گیاه با ما درارتباط باشید

۱۳۹۹-۰۹-۰۴ ۱۱:۰۵:۲۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@