پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

شيده مرگدري

تعداد سوال: ۱

رسيدگي به سيكاس ویژه

تعداد بازدید ۵۱۹

خشك و زرد و وارفته شده

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۰۳ ۲۲:۱۸:۵۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا به سوالات زیر پاسخ دهید متشکرم کدوم شهر تشریف دارید ؟ نحوه ی آبیاری گیاه به چه صورت است ؟ گیاه از نظر نور و تهویه در چه مکانی قرار دارد ؟

۱۳۹۹-۰۹-۰۵ ۲۳:۴۷:۳۰

شيده مرگدري

هر ١٠روز يكبار وسط حال زير نور لامپ اما نور بيروني و خورشيدي نخورده

۱۳۹۹-۰۹-۰۶ ۱۲:۳۵:۵۲

کارشناس شماره ۱

سیکاس گیاهی است که به نور زیاد نیاز دارد .نور لامپ برای گیاه اصلا مناسب نیست و در نهایت باعث از بین رفتن گیاه میشود .اگر برایتان مقدور است گلدان را در کنار پنجره ی نورگیر قرار داده و تمام برگهای آنرا قطع کنید تادوباره برگهای جدید رشد نمایند . بهتره به گیاه زمانی آب بدید که خاک گلدان خشک شده باشد کدوم شهر تشریف دارید؟

۱۳۹۹-۰۹-۰۶ ۲۲:۵۴:۰۶

شيده مرگدري

تهران هستم جنت آباد شمالی الان یعنی هر ۴تا برگ رو قطع کنم؟!؟ کودی نیازه؟!؟ کود تقویت ریشه دارم الان

۱۳۹۹-۰۹-۰۶ ۲۲:۵۸:۵۷

کارشناس شماره ۱

بله هر 4 تا برگ را قطع کنید و گلدان را در مکانی که خدمتتون عرض کردم قرار بدید .هر زمان خاک گلدان خشک بود بهش آب بدید وقتی برگها از بالای گیاه شروع به رشد کردند میتوانید تا آخر زمستان ماهی یکبار با کود کلات آهن گیاه را تغذیه کنید و از بهار هر دو هفته یکبار بهش کود آهن بدید .

۱۳۹۹-۰۹-۰۶ ۲۳:۰۹:۲۲

شيده مرگدري

ممنونم ازتون کلیییییی❤️❤️❤️??‍♀️??‍♀️??

۱۳۹۹-۰۹-۰۶ ۲۳:۱۲:۲۴

کارشناس شماره ۱

موفق باشید .

۱۳۹۹-۰۹-۰۷ ۰۰:۲۷:۰۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@