پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

زهره عمادی

تعداد سوال: ۲

کود و نور مناسب ویژه

تعداد بازدید ۶۷۵

سلام روزتون بخیر. من 6 روز هست که این گیاه رو خریداری کردم. به من گفتن تا 10 روز آب بهش ندم و روزی 8 تا 10 بار آب رو در حدس اسپری کنم روی برگهاش که آب چکه کنه. نورش رو هم یک جا گفتن آفتاب نگیره فقط نور زیاد باشه یک جا گفتن آفتاب مستقیم بگیره. گلفروشی گفت ماهی دوبار کود رو اسپری کنم روی برگها ولی نگفتن چه کودی و با چه میزان آب. لطف می کنید راهنمایی بفرمایید

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۰۵ ۰۹:۱۴:۳۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .برای تقویت بونسای فیکوس میتوانید از کودهای فسفر و سه بیست و گاهی اوقات آهن به تناوب استفاده نمایید . بهتره به گیاه زمانی آب بدید که خاک گلدان خشک شده باشد . از نظر نور بونسای فیکوس به مکانی پرنور و با تهویه ی خوب نیاز دارد . اگر تهویه ی محیط خوب نباشد با غبارپاشی بیش از حد ,گیاه دچار بیماری قارچی میشود . کمبود نور , افراط و تفریط در آبیاری و تهویه ی نامناسب محیط و رطوبت بالا منجر به زرد شدن و ریزش برگهای گیاه میشود . اگر سوال دیگه ای در مورد این گیاه دارید در خدمتتون هستم .

۱۳۹۹-۰۹-۰۵ ۲۳:۲۹:۵۸

زهره عمادی

تعداد سوال: ۲

یک لیوان آب برای هر بار آبیاری کافی هست؟

۱۳۹۹-۰۹-۱۶ ۱۴:۰۵:۵۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

مقدار و میزان آبیاری بستگی به بافت خاک و دمای محیط داره و نمیتوان براش زمان یا مقدار تعیین کرد .تو تابستون بهتره به گیاه مقداری آب داده بشه که آب از زیر گلدان خارج بشه و تو پاییز و زمستون باید این مقدار کمتر باشه .

۱۳۹۹-۰۹-۱۶ ۲۲:۲۸:۲۵
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@