پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

الناز ق

تعداد سوال: ۱

زرد شدن برگ بونسای ویژه

تعداد بازدید ۳۶۱

سلام، وقت بخیر چند روزی هست که برگهای بونسای من رو به زردیه، الان که فصل سردیه، هفته ای یکبار بهش آب میدم خاکش چندسانتی پایین اومده، این هفته قصد داشتم خاکشو عوض کنم که دیدم اصلا داره زرد میشه. شرایط نگهداری: هفته ای دوبار آب و گاهی هفته ای یکبار، نورگیر خوب، دمای اتاق مناسب، هیچوقت هم از جاش حرکتش ندادم

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۰۸ ۰۹:۴۷:۴۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .بونسای علاوه بر نور خوب و دمای مناسب به آبیاری منظم نیز نیاز داره .بهتره به گیاه زمانی آب بدید که خاک گلدان خشک شده باشد.به نظر میرسه گیاه شما از کمبود مواد غذایی نیز رنج میبره آیا تا به حال با کود گیاه را تغذیه کرده اید ؟ چه کودی و نحوه ی کوددهی تون به صورت بوده ؟

۱۳۹۹-۰۹-۰۸ ۱۰:۰۰:۰۸

الناز ق

تعداد سوال: ۱

الان که پاییزه هفته ای یکبار نصف لیوان آب کافیه؟ خاکش حدود سه سانت از گلدون پایین رفته، خاک سرش اضافه کنم؟ یا کلا خاکش رو عوض کنم؟ تا حالا دوبار بهش کود مایع دادم ولی به فاصله سه ماه بوده

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۰۸ ۱۰:۱۳:۱۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

کوددهی را قطع کنید و گلدان را در مکانی با تهویه ی خوب و دمای یکنواخت و نور کافی قرار دهید .آبیاری را در زمان خشکی خاک گلدان و به اندازه ای که گیاه سیراب شود , انجام دهید .اگر خاک گلدان نشست کرده میتوانید مقدار کمی از همان خاک روی سطح گلدان بریزید . اگر سوالی دارید در خدمتتونم .

۱۳۹۹-۰۹-۰۸ ۲۲:۱۳:۵۸
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@