پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

محمد جواد بختیاری

تعداد سوال: ۱

ریزش شدید برگ ها ویژه

تعداد بازدید ۲۴۶

سلام برگ های بونسای من به دلیل اینکه چند وقت خودم نبودم فک میکنم ازش درست نگهداری نکردن اکثرا ریخته

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۲:۰۷:۱۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا قسمتی از ساقه را با قیچی برش دهید و ببینید ساقه خشک است یا , تر و زنده است ؟

۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۳:۲۴:۳۳

محمد جواد بختیاری

تعداد سوال: ۱

سلام مجدد به جز یه مورد همه شاخه ها تر و زنده هستند

۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۳:۲۸:۵۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

بسیار خوکب پس میتوانید با منظم کردن آبیاری و رساندن نور کافی به گیاه دوباره شاهد رویش مجدد برگها باشید . تمام برگهای زرد و خشک شده را که در اطراف گلدان ریخته جمع کرده و دور بیاندازید .اگر بر روی ساقه برگی خشک و سست وجود دارد آن را هم جدا کنید . گلدان را در کنار پنجره ی نورگیر قرار داده و هر زمان خاک گلدان خشک بود به گیاه آب بدهید .زمانی که متوجه ظهور جوانه ی جدیدی شدید میتوانید ماهی یکبار با کود سه بیست تا اوایل بهار گیاه را تغذیه نمایید . بعد از آن میتوانید از کودهای آهن و فسفر به تناوب استفاده کنید . اگر سوالی دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۰۹-۱۱ ۰۰:۲۸:۱۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@