پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

عارف عمیری

تعداد سوال: ۱

زرد شدن برگ پتوس ویژه

تعداد بازدید ۴۲۶

سلام چند روز پیش دوتا گلدن پتوس داشتم که گلدون شون رو عوض کردم ویکی شون رو وسطش رو یه لوله گذاشتم واون یکی نه فقط گلدونش رو عوض کردم الان چند هفته است که خیلی از برگ اش دارن زرد میشن و میفتن

۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۲:۲۰:۱۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .پاییز و زمستان فصول مناسبی برای جابجایی و تعویض خاک گلدان گیاهان نیست مگر در مواقع ضروری که برای از بین نرفتن گیاه مجبور به تعویض گلدان باشیم . بهتره فعلا گلدان را در مکانی با دمای یکنواخت و کمی خنک و تهویه ی مناسب قرار دهید و هر زمان خاک گلدان خشک بود به گیاه مقداری آب دهید .باید مدتی صبر کنید تا گیاه این تنش را پشت سر بگذارد با توجه به فصل شاید یک الی دوماه طول بکشد تا گیاه دوباره شاداب شود اگر سوالی دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۳:۱۹:۳۹

عارف عمیری

تعداد سوال: ۱

۱.یه کاج مطبق دارم که برگ اش اویزون شدن واز پایین دارن خشک میشن ۲.یه فیکوس دارم هم خیلی رشدتش کنده تشکر از راهنمایتون

۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۳:۳۱:۴۴

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

در هر تاپیک فقط میتوانید در مورد یک گیاه سوال نمایید .لطفا سوالات خود را در مورد گیاهانی که نام بردید , در تالار مربوط به همان گیاه مطرح نمایید .با تشکر از همراهی شما

۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۲۳:۴۶:۴۶
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@