پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مجید کمالی

تعداد سوال: ۱

از بین رفتن برگهای یوکای تنه دار ویژه

تعداد بازدید ۳۰۳

با سلام عرض ادب یوکای تنه دار من کل برگهاش از بین رفته و فقط تنه است چه کاری میتونم اتجام بدم تا دوبار بگ دار بشه

۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۲:۲۱:۵۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .لطفا بفرمایید کدوم شهر تشریف دارید ؟ و تصویر گیاه را ارسال نمایید متشکرم

۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۳:۱۲:۲۴

مجید کمالی

سلام اصفهان هستم

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۳:۱۵:۵۳

کارشناس شماره ۱

لطفا تنه را از خاک دربیاورید و ببینید ریشه ها چه وضعیتی دارند .زنده و سالم هستند یا سیاه و خشک شده و از بین رفته اند ؟

۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۳:۲۱:۰۹

مجید کمالی

این وضعیت ریشه است

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۱۰ ۱۳:۲۶:۲۶

کارشناس شماره ۱

کمی ریشه ها را هرس کنید ببینید کاملا خشکه یا هنوز زنده اند؟

۱۳۹۹-۰۹-۱۱ ۰۰:۳۱:۵۴

مجید کمالی

سلام ریشها هنوز زنده هستن صبح دیدم مبشه لطف کنید بگین چکار کنم ممنون میشم

۱۳۹۹-۰۹-۱۱ ۰۰:۳۴:۲۸

کارشناس شماره ۱

خب حالا باید از سالم بودن تنه مطمئن بشید . قسمتی از بالای تنه را بصورت افقی برش بزنید ببینید خشک است یا سالم ؟ اگر خشک بود باید تا جایی که تنه سالم است ساقه را از بالا قطع کنید و گیاه را در خاک گلدان مجددا بکارید اگر سالم بود که موردی نیست میتوانید گیاه را دوباره به گلدان انتقال داده و آبیاری را منظم انجام دهید تا گیاه دوباره جوانه زنی را شروع کند .با توجه به فصل استراحت گیاهان , ممکن است جوانه زنی دیرتر از فصل رشد انجام شود .گلدان باید در مکانی پرنور و گرم و با تهویه ی مناسب قرار داشته باشد .اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۰۹-۱۱ ۰۰:۳۸:۴۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@