پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

سحر کمالی

تعداد سوال: ۲

بامبو ویژه

تعداد بازدید ۲۷۱

سلام ،وقتتون بخیر ،من دو عدد بامبو دارم چند وقت پیشتر برگ یکی از بامبو ها زرد شد و جدا کردم اون برگ و اما امروز متوجه شدم برگ بامبو دیگه هم زرد شده و روش لکه قهوه ای ایجاد شده ،دلیلش چیه؟؟ بامبو ها در کنار پنجره ی شمالی هستن و ابشون ماهی ی بار عوض میشه و کود مخصوص به ازای هر شاخه بامبو ی قطره میریزم داخلش

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۱۱ ۱۵:۳۱:۰۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر .با توجه به سرد شدن هوا و استفاده از وسایل گرمایشی ,چون محیط داخل گرم است برگها زرد شده اند البته گیاه به بیماری قارچی نیز دچار شده است .زمانی که محیط گرم است آب گلدان را زودتر از یکماه تعویض کنید بهتره در ماه سه الی چهار بار آب گلدان تعویض شود و گلدان را در مکانی خنکتر قرار دهید و اگر در نزدیک منبع گرما قرار دارد جای آنرا تغییر دهید .فعلا استفاده از قطره تقویتی را نیز قطع کنید .میتوانید بهار به بعد دوباره از این قطره استفاده نمایید .اگر سوالی دارید در خدمتتون هستم .

۱۳۹۹-۰۹-۱۱ ۲۳:۴۵:۵۲

سحر کمالی

تعداد سوال: ۲

ممنون از توضیحات خوبتون ،فقط عذرخواهم اب گلدان که عوض میشه حتما باید ابی باشه که چند ساعت بیرون بوده و فاقد کلر ؟یا مهم نیست میشه مستقیم از آب شیر استفاده کرد ؟؟ برای قارچی شدن گیاهم باید ضد قارچ بگیرم یا لزومی نداره ؟؟

۱۳۹۹-۰۹-۱۲ ۰۸:۱۳:۵۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

بله آب باید حتما بدون املاح باشه . میتوانید یکبار از قارچ کش استفاده نمایید .قارچ کش مانکوزب بصورت اسپری کردن برروی برگها و ساقه ی گیاه استفاده شود .سمپاشی را دور از نور و در فضای ازاد انجام دهید و در هنگام سمپاشی از ماسک و دستکش استفاده کنید .

۱۳۹۹-۰۹-۱۲ ۱۳:۰۰:۰۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@