پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

زهرا جمالی

تعداد سوال: ۱

خشک و قهوه ای شدن برگها ویژه

تعداد بازدید ۲۴۴

سلام ، روزتون بخیر ..این گل را به اسم گل قهوه خریداری کردم و متاسفانه اسم علمیش رو نمیدونم..برگها شروع به خشک و قهوه ای شدن کردن ..هر دو روز یکبار آبیاری شده و تقریبا هر روز به گفته خود گلفروشی ، آبپاشی کردم..در فضای خانه نگهداری میشود و نور نسبتا خوبی هم دریافت میکند..زیر گلدان زهی کشی هم دارد..لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۱۳ ۱۲:۰۴:۰۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقت بخیر قهوه به آبیاری متوسط نیاز داره یعنی بین دو آبیاری بهتره خاک گلدون کمی خشک بشه .آبیاری گلدان در زمانی که خاک هنوز رطوبت دارد باعث سوختگی و زرد شدن و قهوه ای شدن برگها میشود .بهتر است مکان نگهداری گیاه تهویه ی خوبی داشته باشد و آب زیرگلدانی همیشه خالی شود .قهوه به مکانی با هوای گرم تا معتدل و مرطوب نیاز دارد اگر محیط گرم و خشک باشد گیاه دجار مشکلاتی از قبیل گرم و خشک شدن برگها میشود .اگر سوالی دارید در خدمتتونم .

۱۳۹۹-۰۹-۱۳ ۲۳:۳۶:۰۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@