پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

مریم موحدنیا

تعداد سوال: ۴

سلام وعرض ادب،گیاه من گل قاشقی که رشدخوبی داره ولی برگهای زیری به مرورزمان رنگ پریده ویا زردمیشوند ویژه

تعداد بازدید ۲۵۱

هفته ای یک بارابیاری میکنم وکنارپنجره است ولی نورزیادنیست

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۱۶ ۰۹:۲۸:۰۸

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .گیاه شما قاشقی نیست بلکه یک ساکولنت از خانواده ی کالانکوئه است .کالانکوئه به هوای آزاد و نور زیاد نیاز داره و در داخل منزل مخصوصا با نور کم , به مرور ضعیف شده و از بین میرود .بهتره به گیاه زمانی آب بدید که خاک گلدان خشک شده باشد و گلدان را در معرض هوای تازه قرار بدید .به خاک کاکتوس با زهکشی بالا نیاز داره و افراط در آبیاری باعث پوسیدگی اش میشه . اگر سوال دیگه ای در مورد این گیاه دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۰۹-۱۶ ۰۹:۵۷:۰۸

مریم موحدنیا

تعداد سوال: ۴

سلام،گیاه ساکولنت من رشدخوبی داره،ولی ازپایین خالی شده،به همین صورت رشدکنه ویاساقه راببرم وقلمه بزنم؟(برای زیباترشدن گیاه میگم)

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۳-۱۰ ۱۵:۳۵:۴۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

برای پرپشت تر شدن گیاه میتونید هرس انجام بدید .و ساقه هایی که هرس کردید را دوباره ریشه دار کنید و در خاک بکارید .

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 10-52-10 کود NPK 12-12-36
۱۴۰۰-۰۳-۱۰ ۲۳:۲۴:۱۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@