پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

هدیه

تعداد سوال: ۱

ریزش برگهای سالم بن سای جنسینگ ویژه

تعداد بازدید ۲۸۸

سلام من یه بن سای خوشگل دارم که خیلی سرحال بود با سرد شدن هوا از تراس به داخل آپارتمان منتقلش کردم ولی از وقتی این کار را کردم مرتب برگهاش میریزن ، بعضی از برگها سرشون لکه های قهوه های داره و خیلی‌ها شون هم سالم هستند و می‌ریزند . دو سال بود که اصلا خامش را عوض نکرده بودم وقتی دیدم این مشکل را پیدا کرده خاک و گلدانش را عوض کردم ولی هنوز هم برگهاش میریزن . خیلی ناراحتم براش ، ممنون میشم راهنمایی کنید.

۱۳۹۹-۰۹-۱۶ ۱۸:۰۳:۱۳

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .زمانی که میخواهید گلدان را از فضای باز به محیط داخل و یا بالعکس , انتقال بدید باید زمانی اینکار را انجام دهید که دمای داخل با بیرون اختلاف چندانی نداشته باشه .در غیر اینصورت گیاه دچار تنش دمایی و محیطی شده و واکنش نشان میدهد .شما با تعویض گلدان در زمان نامناسب این شوک را دوچندان کردید .و گیاه زمان زیادی برای گذراندن این شوک دارد .بهتره گلدان را در مکانی با دمای یکنواخت قرار داده و آبیاری را در زمان خشکی خاک انجام بدید و در این مدت از کوددهی با هرنوع کودی خودداری نمایید .اگر سوالی دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۰۹-۱۶ ۲۱:۳۲:۳۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@