پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

م.راد

تعداد سوال: ۱

نخل شامادورا ویژه

تعداد بازدید ۳۰۰

سلام من ۲ ماهه که این گیاه و خریداری کردم. از روز اول یه سری نقاط زرد رو برگ ها بود. اتاق هم شمالیه و نور غیر مستقیم بهش میخوره. الانم چند هفته اس که دونه دونه برگ ها خشک میشن و میافتن. بعضی برگ ها کاملا خشک شدن و افتاده شدن :( هفته ای ۲ بار هم بهش آب میدم. لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم؟ آیا باید آبیاری رو بیشتر کنم؟ یا باید برگ های خشک و جدا کنم؟ ممنون

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۱۸ ۱۰:۴۸:۲۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . نخل شامادورا گیاهی سایه دوسته و در نور معمولی اتاق به خوبی رشد میکنه .اما اگر دمای محیط بالا و رطوبت کم باشه و محیط تهویه ی خوبی نداشته باشه گیاه دچار مشکلاتی از قبیل خشک شدن برگها میشه .البته آبیاری نامنظم و ناکافی هم میتونه در بروز این عامل تاثیر زیادی داشته باشه . بهتره گلدان را در مکانی با تهویه ی خوب و البته کمی خنک حدود 15 درجه قرار داده و آبیاری را در زمان خشکی خاک انجام بدید .برگهای خشک شده را بچینید و ببینید گیاه دوباره به این مشکل دچار میشود یا خیر ؟ نتیجه ی کارتون را از طریق همین تاپیک اطلاع بدید متشکرم . اگر سوالی دارید در این مورد در خدمتتون هستم .

۱۳۹۹-۰۹-۱۸ ۲۳:۱۷:۱۴

م.راد

تعداد سوال: ۱

من یکی دوبار برگ های خشک شده رو چیدم اما به نظر‌میاد همه شون دونه دونه دارن خشک میشن.. باز دما رو چک میکنم و آبیاری و منظم تر انجام میدم امیدوارم که درست بشه ممنون

۱۳۹۹-۰۹-۱۹ ۱۹:۱۰:۰۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

موفق باشید . میتونید از طریق همین تاپیک با ما در ارتباط باشید و وضعیت گیاهتون رو اطلاع دهید .

۱۳۹۹-۰۹-۲۰ ۰۰:۲۲:۰۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@