پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

نیلوفر حاتمی

تعداد سوال: ۱

خشک شدن برگهای بن سای میخک هندی ویژه

تعداد بازدید ۱۵۰۴۵

سلام وقت بخیر لطفا زودتر کمکم کنید😭😭من یه بن سای میخک داشتم که اولش خیلی سر حال بود بعد چون نور کمی داشت و جای استند گلم خوب نبود اوردم پشت پنجره ای که نور غیر مستقیم میخوره الان برگاش جارن خشک میشن و میریزن،هر ۸روز یکبار بهش اب میدم و حتی واسش جزیره درست کردم

۱۳۹۹-۰۹-۲۷ ۰۸:۰۹:۱۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . میخک هندی گیاهی بیرونی است و نمیتواند در داخل منزل به زندگی و رشد ادامه دهد .لطفا عکس گیاه را ارسال نمایید و بفرمایید کدوم شهر تشریف دارید ؟

۱۳۹۹-۰۹-۲۸ ۰۲:۰۳:۰۴

نیلوفر حاتمی

تصاویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۲۸ ۰۹:۱۲:۲۰

کارشناس شماره ۱

بهترهدبزاریدش یه جای خنک با تهویه ی خوب و نور کافی. میخک هندی گیاهی مناسب فضای آزاد هستش و اگه میخواین همیشه شاداب باشه و گل بده حتما باید در بیرون از منزل نگهداری بشه .این گیاه وقتی هوا خنکه غنچه دهی و گلدهی رو شروع میکنه ابیاری با خشک شدن خاک انجام میشه و به کود آهن نیاز داره و بهتره هر دو هفته یکبار بهش کلات آهن بدید .اگر سوالی دارید در این مورد در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۹-۲۸ ۱۳:۰۹:۰۰

نیلوفر حاتمی

خیلی متشکرم ازتون?

۱۳۹۹-۰۹-۲۸ ۱۵:۰۹:۰۷

کارشناس شماره ۱

موفق باشید .

۱۳۹۹-۰۹-۲۹ ۰۰:۳۴:۵۳
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@