پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

نشيز

تعداد سوال: ۴

آرالیا ویژه

تعداد بازدید ۲۸۱

سلام. دوستم یک گلدون آرالیا برام اورده اما در عرض یک روز تمام شاخه ها و برگهاش شل شده اویزون شده. شنیده بودم گیاه مقاومیه نمیدونم چرا اینطوری شده

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۲۷ ۱۸:۲۴:۳۷

نشيز

توضیح اینکه اول که اورد خونه جای نسبتا گرم گذاشتم حس میکنم شوک دمایی خورده اما تا حالا گیاه انقد حساس به دما ندیدم واسه همین شک دارم دلیلش این باشه

۱۳۹۹-۰۹-۲۷ ۱۸:۳۰:۵۵

نشيز

این گیاه رو دو روز قبل بهم دادن. اولش نسبتا سر پا بود یک کرم بزرگ از خاکش خارج شد نمیدونم شاید اون باعث شده

۱۳۹۹-۰۹-۲۷ ۱۹:۴۷:۴۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .آرالیا در محیط گرم شادابی خود را از دست میدهد بهتره گلدان را در مکانی که کمی خنک است قرار بدید و ابیاری را در زمان خشکی خاک انجام بدید . زمانی که گیاه بعلت نوسان دما یا تغییر محیط دچار تنش میشود بهتره گلدان را در محیط ملایم تری قرار بدید تا کم کم خود را با محیط جدید سازگار کرده و تنش را از سر بگذراند اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتونم

۱۳۹۹-۰۹-۲۸ ۰۰:۰۰:۵۵

نشيز

ممنون. اين برگها دوباره صاف میشن یا باید قطعشون کنم

۱۳۹۹-۰۹-۲۸ ۰۰:۰۴:۰۰

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

چون برگها به نظر سبز و سالم هستند ,ممکنه با تثبیت شرایط محیطی به حالت اول برگردند . اما اگر برگهای آویزان شده در حال از بین رفتن بودند میتوانید آنها را قطع نمایید .

۱۳۹۹-۰۹-۲۸ ۰۱:۱۸:۴۴
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@