پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

الی

تعداد سوال: ۱

ریزش و بی خالی برگهای سبز پیرومیا قاشقی ویژه

تعداد بازدید ۳۳۱

سلام من این گیاه قاشقی رو از خودتون خریدم پنج ماه پیش از همون موقع جوونه هاش باز نمیشن و برگ های بزرگش هم سبز سبز بی حال میشن و میریزن کنار پنجره هست نور غیر مستقیم متوسط داره اب یاری هر دوهفته انجام میشه

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۰۹-۲۸ ۱۶:۲۲:۰۷

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .قاشقی گیاهی است که برای شاداب ماندن به هوای تازه هم نیاز دارد .اگر گیاه در محیطی بدون تهویه ی مناسب قرار داشته باشد و هوای تازه به گیاه نرسد به مرور گیاه قاشقی شادابی خود را ازدست داده و ممکن است حتی دچار ریزش برگ شود .بهتره گلدان در مکانی قرار داشته باشه که کمی خنک باشه و زیاد گرم نباشه .آبیاری را همزمان با خشکی خاک انجام بدید . لا به لای ساقه و برگها آفت نداره ؟

۱۳۹۹-۰۹-۲۹ ۰۰:۲۶:۴۷

الی

تعداد سوال: ۱

بله چک کردم افت نداره و هر از گاهی هم پنجره رو باز میکنم چند دقیقه به منظور تهویه هوا

۱۳۹۹-۰۹-۲۹ ۰۸:۵۹:۰۵

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سعی کنید گلدان را در مکان خنکتری قرار بدید ببینید حالش بهتر میشه یا خیر ؟ و از طریق همین تاپیک وضعیت این گیاه را اطلاع دهید متشکرم

۱۳۹۹-۰۹-۲۹ ۲۳:۴۴:۵۱
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@