پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

لیداحسین زاده

تعداد سوال: ۱

سرخس ویژه

تعداد بازدید ۲۲۵

سلام چند وقته که گل سرخس من برگ هاش خشک و زرد و سیاه میشه و خشک میشه و میریزه الت چیه و آبیاریش چطور باید باشه ممنون

۱۳۹۹-۰۵-۱۲ ۱۵:۳۰:۳۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر .سرخس گیاهی سایه دوست و رطوبت دوست است .اگر محیط نگهداری گیاه گرم یا نوسان دما داشته باشه و یا اینکه تهویه ی خوبی نداشته باشه گیاه به صورت خشکی و ریزش برگها واکنش نشان میده .بهتره محیط دارای رطوبتی یکنواخت باشه میتونید برای تامین رطوبت براش جزیره درست کنید اگر سوال دیگه ای دارید در خدمتتون هستم

۱۳۹۹-۰۵-۱۲ ۱۵:۵۸:۰۶

لیداحسین زاده

ببخشید چطور براش جزیره درست کنم؟

۱۳۹۹-۰۵-۱۲ ۱۶:۱۱:۰۶

کارشناس شماره ۱

توی زیرگلدانی اش سنگریزه بریزید و پر کنید بعد داخلش آب بریزید و گلدان رو روی سنگریزه ها قرار بدید به طوری که ته گلدان روی سنگریزه ها باشه ولی با آب تماس نداشته باشه .اینطوری محیط اطراف گیاه همیشه رطوبت داره . آبیاری گلدان رو هم هر موقع سطح خاک کمی خشک شد انجام بدید .سعی کنید گیاه در محیط خنک قرار داشته باشه .برگهای خشک و سیاه رو از گیاه جدا کنید تا باعث شیوع قارچ نشه .

۱۳۹۹-۰۵-۱۲ ۱۷:۰۷:۳۵

لیداحسین زاده

ممنونم

۱۳۹۹-۰۵-۱۲ ۱۹:۳۷:۵۹

کارشناس شماره ۱

خواهش میکنم موفق باشید

۱۳۹۹-۰۵-۱۲ ۲۱:۲۶:۱۷
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@