پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

اميد بشارت

تعداد سوال: ۱

سلام،قلمه زدن سانسوريا در خاك بهتره يا در خاك ویژه

تعداد بازدید ۵۸۵

يك برگ از كل گداني كه عكسش را برايه شما ارسال كردم از خاك له و جدا شد ،ميخوام اون رو قلمه بزنم قبلأ با يك سانسوريا از يك گلدان ديگه از طريق خاك اين كار را انجام دادم و همش سياه وكپك زده شد،الان ميخوام از اين گلدان كه برگش جدا شده قلمه بزنم بهترين روش را به من پيشنهاد بديد لطفا تا بتونم يك قلمه خوب بگيرم ،من عاشق اين گل هستم ممنون ميشم راهنماييم كنيد

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۰-۰۵ ۱۴:۱۷:۳۶

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . اگر تجربه ی ناموفق در تکثیر این گیاه در خاک دارید پیشنهاد میکنسم قلمه را در آب ریشه دار نمایید .آۀب گلدان را هرر.ز تعویض کنید و یک تکه زغال در آب گلدان قرار دهید .سعی کنید گلدان در مکانی که خیلی گرم است قرار نداشته باشد . بعد از چند ماه که ریشه ها به اندازه ی کافی رشد کردند و جوانه زایی انجام شد میتوانید قلمه را به خاک و گلدان انتقال دهید .اگر سوال دیگه ای در این مورد دارید در خدمتتونم .

۱۳۹۹-۱۰-۰۶ ۰۱:۲۶:۳۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@