پاسخگویی به سوالات شما حداکثر تا ۲۴ ساعت

بهار عفتی

تعداد سوال: ۶

چه گیاهی برای خونه جنوبی من مناسبه ویژه

تعداد بازدید ۳۱۴

من نور غیرمستقیم دارم طبقه اول هم هستم پنجره هام هم دو جداره نیست و یه کمی سردی هوا وارد سالن میشه البته زیر همون پنجره رادیاتور دارم ولی بازم گرمای زیادی منتقل نمیکنه چه گیاهی مناسب فضای من هست برگ های درشت دوست دارم بابا آدم دوست داشتم ولی زنده نموند بنجامین امستل یا برگ انجیری مانسترا مناسب هست ؟ البته واقعا نمی‌دونم چی مناسبه ممنون میشم راهنمایی کنید توی محیط من مارانتا بلک و لیدی پالم و عبایی زنده هستند

تصویر ارسالی
۱۳۹۹-۱۰-۱۶ ۱۴:۲۰:۰۹

کارشناس شماره ۱

تعداد سوال: ۰

سلام وقتتون بخیر . گیاهانی مانند دیفن باخیا و انواع کالاته آ و مانسترا ها (چه برگ انجیری و چه پتوس حصیری و غیره ) و انواع فیلودندرون ها که در رنگ و سایز برگها متنوع هستند . از خانواده ی سانسوریا ها , سانسوریا پوست ماری و سانسوریا ماسونیا برگهای بزرگی دارند که میتوانید از آنها در محیطی که دارید به راحتی نگهداری نمایید .

۱۳۹۹-۱۰-۱۷ ۰۰:۱۲:۵۱

بهار عفتی

سلام ممنون از پاسختون در مورد برگ انجیری و فیلودندرون نمی‌دونم اسمش رو درست میگم یا نه شنیدم که نور باید بهش برسه که اون سوراخ ها و برش ها روی برگ ایجاد شده والا با گل های معمولی فرقی ندارن من گل های خاص و قشنگ و با برگ های درشت دوست دارم اصلا جایی تو تهران میشه از گل یا درختچه خاص و بزرگ خرید ؟ آیا به خاطر فضام باید. از این خواستم بگذرم؟ من واقعا باباآدم دوست دارم فوق العاده تو دیزاین خونه قشنگ میشه ولی نموند برام عرض کردم خدمتتون واااای عاشق فرم برگ های موز هم هستم در مورد دیفن بابا و سانسوریا من اصلا از این دو تا گل خوشم نمیاد راستش

۱۳۹۹-۱۰-۱۷ ۰۱:۰۰:۳۵

کارشناس شماره ۱

بابا آدم رو بهتره ازش صرف نظر کنید .فیلودندرون ها و مارانتاها و کالاته آ برای فضایی که دارید مناسب هستند .

۱۳۹۹-۱۰-۱۸ ۰۰:۴۰:۲۰

بهار عفتی

ممنون از پاسختون بنجامین امستل کینگ گرفتم و فیلکوس بلک خوبه؟

۱۳۹۹-۱۰-۱۸ ۰۰:۵۹:۴۹

کارشناس شماره ۱

مبارکتون باشه و سبز بمونه براتون .فیکوسها به مکانی با تهویه ی خوب نیاز دارند . سعی کنید هوای خوب و نور کافی به فیکوسها برسونید تا دچار مشکل نشوند .

۱۳۹۹-۱۰-۱۹ ۰۰:۳۷:۳۵

بهار عفتی

سلام من از مشتري هاي هميشگي سايت شمام  بزرگوار اين گلاي منن كود بدم أصلا تا حالا كود ندادم بهشون

تصاویر ارسالی
۱۴۰۰-۰۲-۰۳ ۱۳:۵۶:۵۸

کارشناس شماره ۱

سلام وقتتون بخیر . از همراهی تون بسیار سپاسگزاریم . اگر گیاهانتان در حال رشد هستند نیازی به کوددهی با فاصله ی نزدیک ندارند و میتوانید ماهی یکبار با کود سه بیست کوددهی را انجام بدید .اما اگر رشدشان کند و به ندرت برگ میدهند یا برگها ریز و کوچک هستند میتوانید هر دو هفته یکبار با کود سه بیست تغذیه مصنوعی را انجام دهید

محصولات پیشنهادی برای مشکل این گیاه
کود NPK 20-20-20
۱۴۰۰-۰۲-۰۳ ۲۳:۰۵:۳۰
کافه گلدون

کافه گلدون از سال 96 با نام گلدوناریوم فعالیت خود را  آغاز کرد و در سال 97  کافه گلدان ، با تیم جوانی متشکل از متخصصین حوزه های مدیریت کسب و کار، کشاورزی، بازاریابی، روانشناسی و معماری، به راه اندازی وبسایت کافه گلدون پرداخت تا منبعی جامع برای تمامی دوست داران گل و گیاه باشد.
درباره ما

تلفن ثابت: ۰۲۱۷۱۰۵۳۱۹۳

کانال تلگرام و پیج اینستاگرام:
cafegoldoon_com@